←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Fast Download

Locked

bogery15's Photo bogery15 03.05.2010

srr, ze tutaj pisze ale nie wiedzialem gdzie to dodac, to tak, musze zrobic fast download na serwie bo mam duzo zeby zeby ludzie pobrali tylko nie wiem gdzie mam zrobic ten fast download, bo np jak zrobie na yoyo.pl to jak wchodze w www.nazwastrony.yoyo.pl/cstrike to pisze mi:
Błąd 403 

Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu. 

Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5). 

Powrót 

(Moj adres strony: www.bazabudowlani.yoyo.pl/cstrike sam zobacz)
Na ugu.pl jak robie strone to w ogóle mi sie strona nie wyswietla nic jak wpisze www.nawastrony.ugu.pl a pisze ze strona aktywna i przez ftp wrzucalem pliki (/cstrike tez nie dziala)

Na cba.pl nie moge tak samo ;P moze mi ktos powie gdzie najlepiej zrobic fast download baze danych? lub gdzie wy macie .
Quote

Gość_deLL_* 03.05.2010

Na cba i yoyo właśnie to wyskakuje i nie da się tego zrobić...

Może.. www.host-sms.pl :&
Quote

  • +
  • -
CeLeS's Photo CeLeS 03.05.2010

www.cyf.pl - hosting za sms

a nie wiem czy nie idzie zmienic .htaccess'a
ale i tak prawdopodobnie by Ci konto zablokowali
bo zrobil bys z tego konta wylacznie serwer ftp

przyklad z cba.pl
Quote

  • +
  • -
no name's Photo no name 03.05.2010

srr, ze tutaj pisze ale nie wiedzialem gdzie to dodac, to tak, musze zrobic fast download na serwie bo mam duzo zeby zeby ludzie pobrali tylko nie wiem gdzie mam zrobic ten fast download, bo np jak zrobie na yoyo.pl to jak wchodze w www.nazwastrony.yoyo.pl/cstrike to pisze mi:

Błąd 403 

Nie masz uprawnień do przeglądania zawartości tego katalogu. 

Prawdopodobnie nie umieszczono w nim poprawnego pliku startowego (index.htm, index.html, index.php, index.php5). 

Powrót 

(Moj adres strony: www.bazabudowlani.yoyo.pl/cstrike sam zobacz)
Na ugu.pl jak robie strone to w ogóle mi sie strona nie wyswietla nic jak wpisze www.nawastrony.ugu.pl a pisze ze strona aktywna i przez ftp wrzucalem pliki (/cstrike tez nie dziala)

Na cba.pl nie moge tak samo ;P moze mi ktos powie gdzie najlepiej zrobic fast download baze danych? lub gdzie wy macie .


Na cba.pl działa bo sam robiłem tam kiedyś...
Nie masz pliku index.htm stwórz go. A do server.cfg dodajesz

sv_allowdownload "1"
sv_downloadurl "http://adres_strony.cba.pl/cstrike/"

Ale żeby mieć Fast Dl to musisz utworzyć folder cstrike i tam wrzucić wszystko, łącznie z folderami. Zaraz ci dam linka do tutka na FD na cba.pl tylko zrobie...

03 maj 2010 - 10:29:
Już zrobiony, masz link Fast Download cba.pl - Nieoficjalny polski support AMX Mod X powinno ci to wytłumaczyć co i jak... :>
Quote

bogery15's Photo bogery15 03.05.2010

No dzięki zaraz sproboje dla kazdego + :D
To na cba.pl nie dziala ^^
Edited by bogery15, 03.05.2010 21:11.
Quote

  • +
  • -
Lukasz5's Photo Lukasz5 03.05.2010

Ja na yoyo.pl robiłem FD na serwer i działało wejdź przez FTP dodaj wszystko co chcesz do ściągnięcia... Dopisz do server.cfg komendę i będzie ok... :)
Quote

bogery15's Photo bogery15 03.05.2010

na yoyo.pl na 100% juz nie dziala.
Quote
Locked