←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem przy instalacji

Zablokowany

  • +
  • -
kiddy - zdjęcie kiddy 10.04.2010

Witam. Posiadam serwer dedykowany stoi na linuxie (debian). Postępuje wg kroków instalacyjnych aż dochodzę do polecenia ./steam jednak zwraca mi error:

Checking bootstrapper version ... Failed to create directory /home/cs/fp-cs1/.steam

Oczywiście nie mam dostępu do roota i prawa zapisu i tworzenia czego kolwiek mam w katalogu /home/cs/fp-cs1/hlds/ więc tu się nasuwa pytanie jak zrobić aby ./steam nie próbowało utworzyć plików w /home/cs/fp-cs1/ a w /home/cs/fp-cs1/hlds
Odpowiedz

  • +
  • -
DB - zdjęcie DB 10.04.2010

Najłatwiej to poprostu wrzuć plik steam do katalogu w którym masz prawa zapisu i stamtąd go uruchom. Swoją drogą powinieneś mieć uprawnienia w swoim domowym katalogu, tak z reguły jest, być może nie ma nadanych chmodów - wystarczy że to zrobisz i problem zniknie
Odpowiedz

  • +
  • -
kiddy - zdjęcie kiddy 11.04.2010

Najłatwiej to poprostu wrzuć plik steam do katalogu w którym masz prawa zapisu i stamtąd go uruchom. Swoją drogą powinieneś mieć uprawnienia w swoim domowym katalogu, tak z reguły jest, być może nie ma nadanych chmodów - wystarczy że to zrobisz i problem zniknie


Jest plik steam w katalogu hlds tam gdzie mam prawa zapisu ale on automatycznie chce instalować folder wyżej czyli tam gdzie nie mam zapisu.
Odpowiedz

  • +
  • -
DB - zdjęcie DB 11.04.2010

./steam -command update -game cstrike -dir ~/hlds -verify_all

jeśli plik nie stworzy go, to zrób to sam i pamiętaj o nadaniu chmodów
Użytkownik DB edytował ten post 11.04.2010 09:38
Odpowiedz

  • +
  • -
kiddy - zdjęcie kiddy 11.04.2010

brak efektu
Odpowiedz

  • +
  • -
DB - zdjęcie DB 11.04.2010

a jakie masz chmody domowego katalogu i katalogu hlds?
Odpowiedz
Zablokowany