←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ZM] Problem z postaciami

Zablokowany

  • +
  • -
UnderVolley - zdjęcie UnderVolley 05.04.2010

Witam.Mam taki problem przy dodawaniu klas zombie do amx.Gdy juz wpiszę wszystko i skopiuje do odpowiednich folderow na serverze plugin nie dziala ani klasa
Pisze mi cos takiego:

unknown error


Nie jestem pewien czy to Wina postaci ktore wgrywam czy to jest moja wina. Moze zle wgrywam.. proszę o Pomoc..
Gdyby to byly Postacie to proszę o jakies linki z dzialajacymi postaciami :)
Odpowiedz

  • +
  • -
.minD - zdjęcie .minD 05.04.2010

podaj .sma tego co próbujesz skompilować bo najprawdopodobniej masz error xD
Odpowiedz

  • +
  • -
UnderVolley - zdjęcie UnderVolley 05.04.2010

no tak . przy kompilacji tak wyskakuje..

Czy moglby prosic o postacie bez tego errora ?
-Boomer
-Smoker
-Zombie Regeneration(Healing)
-Bunny Hop Zombie
-Advanced Invisible Zombie (AI)
Odpowiedz

  • +
  • -
Death_Player - zdjęcie Death_Player 06.04.2010

Mam pytanie, używasz "zombie plague" ?
Odpowiedz

  • +
  • -
UnderVolley - zdjęcie UnderVolley 06.04.2010

Tak. Zombie Plague 4.3
Odpowiedz

  • +
  • -
Death_Player - zdjęcie Death_Player 06.04.2010

Upewnij się czy używasz na pewno poprawnego pluginu a jeżeli masz wersje 4.3 i jesteś pewien że ci czyta pliki zombieplague.ini .cfg itd to sobie wejdź w zombieclasses.ini i tam masz wszystkie klasy możesz tam dodawać nowe klasy edytować hp pozostałym gravity speed a w zombieplague.ini zmieniasz im modele :P tylko troche angielskiego :P
Użytkownik Death_Player edytował ten post 06.04.2010 10:00
Odpowiedz

  • +
  • -
.minD - zdjęcie .minD 06.04.2010

wejdź w zombieclasses.ini i tam masz wszystkie klasy możesz tam dodawać nowe klasy edytować hp pozostałym gravity speed a w zombieplague.ini zmieniasz im modele :P tylko troche angielskiego :P


po pierwsze zp_zombieclasses.ini po drugie tam można zmienić wszystkie cechy ale i tak na początku musisz wgrać plugin z daną klasą (plik ten służy tylko do ewentualnych zmian!)

w zombieplague.ini można zmienić TYLKO standardowy model zombie + model nemesis/survivor, dźwięki, sprity, odrzuty broni, modele danych klas zmieniasz w PLUGINIE


tylko płakać nad takimi głupotami :'(
Odpowiedz
Zablokowany