←  Bugi

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

5.4h

PEREF - zdjęcie PEREF 21.08.2008

Typ grał barbarzyńcą, kiedy zginął wpisał /klasa, ale w tym samym czasie wskrzesił go nekromanta, po wskrzeszeniu wybrał dopiero klasę (ninja). Potem przez kilka rund mogł grać ninja mając w rękach bronie :P Musiałem mu dać slaya...



Ogólnie podsumował bym to tak, że niektóre umiejętności, gdy zmieniamy klasę pomiędzy rundami zostają ze starej postaci, czasami na jedą rundę, a czasami do końca mapy (czyli co to napisałem wyżej, tutaj był potrzebny kolejny czynnik - wskrzeszenie przez nekromantę...)


Pozdrawiam.
Odpowiedz

  • +
  • -
Miczu - zdjęcie Miczu 21.08.2008

Na pewno byl ninja? Bo wystarczylo zmienic bron, lub nawet 1 raz strzelic by zmienilo znowu na nuz, wiec chyba az tak dlugo to z wyjeta biegnac nie mogl ???:(

[ Dodano: 21-08-2008, 18:15 ]
W kolejnej wersji oprocz wielu ukrywanych nowosci, bedzie tez zabezpieczona gravitacja, predkosc i niewidzalnosc zwiazana ze zmiana klasy ;)
Odpowiedz

PEREF - zdjęcie PEREF 22.08.2008

Na pewno byl ninja? Bo wystarczylo zmienic bron, lub nawet 1 raz strzelic by zmienilo znowu na nuz, wiec chyba az tak dlugo to z wyjeta biegnac nie mogl ???:(


Tak, grał ninją używając m4a1 2 rundy i w trzeciej dałem mu slaya. Ogólnie to 1 raz takie coś widziałem od kiedy mod jest na serwerze od wersji 5.3b tego nie było. Może to miało coś wspólnego z wskrzeszeniem przez Nekromantę...
Odpowiedz

  • +
  • -
Miczu - zdjęcie Miczu 22.08.2008

PEREF, sprobuj moze powtorzyc ten bug - sprawdzic czy bug wystepuje za kazdym razem, czy moze przy jakis szczegolnych warunkach - lub to byl jedyny przypadek ;-)
Odpowiedz