←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Rezerwacja slota ...

Zablokowany

  • +
  • -
paulin - zdjęcie paulin 15.03.2010

Witam !

Mam zarezerwowany slot sztuk 1 :) I powiedzmy że jedna osoba ma flagę "b" dla rezerwacji i jak jest 16 slotów, i 15 jest zajętych to ten jeden czeka na niego :) Wszystko ok pięknie ładnie, lecz jeśli ta osoba wejdzie wcześniej i jest 15 to ten jeden slot cały czas jest wolny :/ a nie może korzystać z tego zarezerwowanego, żeby serwer był full ?! Mam nadzieję że zrozumiale napisałem :-)

I drugie pytanie jak to się ma do przykłądowo rezerwacji 5 slotów ? Jak to zrobić i jak najlepiej, ma ktoś doświadczenie ?
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 15.03.2010

Jest sytuacja 14 graczy wejdzie 1 admin z flaga b to jest 15. W tym momencie jak nikt sie odlaczy to polaczyc sie moze tylko admin ze slotem. Wtedy bedzie 16. No ale jak bedzie 14 polaczy sie admin i w tym momencie ktos sie odlaczy i wbije admin ze slotem to bedzie dalej 15 + 1 dla admina ...
Odpowiedz

  • +
  • -
paulin - zdjęcie paulin 17.03.2010

dobra to teraz w skrócie .... 4 rezerwacje jak to rozsadnie zrobic ?? 26 slotów z tego 4 rezerwacje na serwerze ?! Z tego co rozumiem to tylko 22 beda dostepne nie da rady zrobić tak żeby były wszsytkie dostępne i jak admin wchodzi to kogoś wywala...

A jeśli nie to proszę o wytłumaczenie jak zrobić rezerwacje na 4 sloty ... ?
Odpowiedz

  • +
  • -
_Marcin - zdjęcie _Marcin 17.03.2010

slots_reservation - Nieoficjalny polski support AMX Mod X
amx_reservation 2 - wyrzuca gracza z największym pingiem.

Gdy wchodzi osoba z flagą b wywala osobę z najwyższym pingiem.
Standardowo zabiera jednego slota ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
paulin - zdjęcie paulin 18.03.2010

a moze mi ktoś wytłumaczyć jak zarezerwować 4 sloty ?

Reputacja oczywiście za pomoc :)
Odpowiedz
Zablokowany