←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Inny
czy ktoś zrobił by prosty program

Locked

  • +
  • -
:::GILO:::'s Photo :::GILO::: 13.03.2010

Witam Z góry przepraszam jeżeli napisałem w złym dziale .
Mam pewien problem z adminem na serwie , a mianowicie ta osoba ma wspólny komputer z bratem . I brat często wchodzi na jego admie na serwer . Robiąc wiele zamieszania banując itd.
Nie chciał bym zabierać mu adma z powodu głupiego brata . Dlatego pisze do was. I myślę że taki programik pomoże wielu osobom , bo z tego co wiem jest to dosyć częsty problem młodych adminów .

A więc czy ktoś dał by rade zrobić prosty program do który :

Zamieniał by 1 plik automatycznie przy jego włączeniu i wyłączeniu .

A w teorji wyglądało by to tak :

Po odpaleniu ,program sam by musiał wkleić wartość np: setinfo _pw "hasło" (ważne jest by można było zmieniać tą wartość) ,do pewnego pliku tekstowego (najlepiej jak by było " drzewko systemowe "
czy jakoś tak). ułatwiło by to wybór pliku który chcemy edytować.

No i oczywiście program cofał by tą operacje , lub wklejał inną wartość ustaloną przez nas samych, w momencie kiedy będziemy zamykać program.

A i jeszcze żeby program zapisywał wartości w nim wpisywane .Tzn po ponownym odpaleniu żeby zamiast tej wartości było by widać np gwiazdki . Ale dalej wklejał by normalną wartość do pliku który chcemy edytować.

Mam nadzieję że opisałem całość w miarę zrozumiale , a przynajmniej starałem się to tak zrobić .
Quote

  • +
  • -
kur3k's Photo kur3k 14.03.2010

Najłatwiej niech sobie koleś kupi STEAM, nie podda passów i gitara. Wydatek 20zł, praca programisty up 20zł $)
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 14.03.2010

nie widzę sensu tego programu brat mógłby zmienić hasło na swoje i nici z "zabezpieczenia " przed nim
Quote

  • +
  • -
MafiaDL's Photo MafiaDL 14.03.2010

kur3k na allegro to juz 14 zł :D nie długo steam bedzie za free i będą dopłacać :D niektórzy to mają problemy z bratem :P




niech sobie wklei setinfo w config.cfg i go wycina przed bratem a jak brat odpali csa to zrobi sie nowy cfg bez setinfo ;P

Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 14.03.2010

Exec config ?? Ewentualnie cs na hasło
Quote
Locked