←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zakończenie rundy mimo braku celu na mapie

Locked

  • +
  • -
xKanGur's Photo xKanGur 25.02.2010

Cześć. Na mapach 4FUN denerwuje mnie jedna rzecz. Mapy są bez celu czyli kto zabije, wygrywa. Jeżeli gracze na takiej mapie zostaną (nie zginą) mimo upływu czasu rundy, nic się nie dzieje, runda trwa dalej.
Chciałbym aby ktoś mi napisał / znalazł plugin aby konsekwentnie po upłynięciu czasu rundy ją kończyło (obojętnie jaka drużyna wygra, może być losowo czy na zmianę).
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 25.02.2010

Może stwórz po prostu bs'a (w niedostępnym miejscu) pluginem BS Creator - Nieoficjalny polski support AMX Mod X ?
Ktoś chciał tak jak ty ale na surf'ie i był zadowolony. Bo trzeba dodać po prostu cele mapy.
Quote

  • +
  • -
xKanGur's Photo xKanGur 26.02.2010

Może stwórz po prostu bs'a (w niedostępnym miejscu) pluginem BS Creator - Nieoficjalny polski support AMX Mod X ?
Ktoś chciał tak jak ty ale na surf'ie i był zadowolony. Bo trzeba dodać po prostu cele mapy.


Co wybrać? Stworzyć cele na 80mapach czy zainstalować jeden plugin?
Czekam na dalsze propozycje.
Quote

  • +
  • -
R3X's Photo R3X 26.02.2010

niedawno pracowałem nad takim problemem i wstawiłem hosta na {0,0,0}, nawet działało; muszę to tylko dopracować, bo oprócz tego usuwałem istniejące byty misji i wywalało :P
Quote

  • +
  • -
xKanGur's Photo xKanGur 26.02.2010

niedawno pracowałem nad takim problemem i wstawiłem hosta na {0,0,0}, nawet działało; muszę to tylko dopracować, bo oprócz tego usuwałem istniejące byty misji i wywalało :P

Pracujesz nad tym?
Wystarczy, że pluginu użyje się tylko dla map bez celu ; >
Quote
Locked