←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Serwer sie wylacza bez powodu

Zablokowany

Wiewiorek - zdjęcie Wiewiorek 15.02.2010

Witam
Gram sobie gram i nagle wyłączył mi się server deahtruna. Dzieje się to od jakiś 3 miesięcy co jakiś czas regularnie wyłącza się server, po prostu pada.

Nie ma żadnych error logów.
W konsoli jak wyłączył mi się server było t onapisane

Netchan_Clear() : reliable length not 0, reliable_sequence: 14, incoming_reliable_acknowledged:


wiecie co to może oznaczać..

(aha normalnie takie coś sie nie pojawia, ale wszedłem wcześniej na server cs-puchatek i potem tak się robi, to było napisane na żółto)
Odpowiedz

honey - zdjęcie honey 15.02.2010

Próbowałeś robić reinstall serwera ?
Odpowiedz

  • +
  • -
kubus - zdjęcie kubus 15.02.2010

Proponuję Ci sprawdzić pluginy. Najlepiej każdy pojedynczo.
Odpowiedz

Wiewiorek - zdjęcie Wiewiorek 17.02.2010

próbowalem reinstala, nic nie pomoglo

EDIT: ten link co podales to typ ma problem z cs'em. Kazą mu zreinstalować csa.


OGraniczyłem pluginy skasowałem use_button_once.amxx (coś takiego) wydaję mi się, że to ten plugin to robi, ale pewnie nie. Dlatego mi się tak wydaję, ponieważ kiedy miałem turniej, server też się wyłączał i jedynie ten plugin przychodzi mi do głowy. Server deathruna mam już pół roku i na początku nie było takiego problemu dopiero to się zaczęło jakieś 3 miechy temu kiedy dodałem ten plugin, ale dopiero teraz jakoś skojarzyłem.

a co to moze oznaczać
Netchan_Clear() : reliable length not 0, reliable_sequence: 14, incoming_reliable_acknowledged:

Odświeżam.
Użytkownik Wiewiorek edytował ten post 15.02.2010 23:29
Odpowiedz

  • +
  • -
emde - zdjęcie emde 17.02.2010

Deathrun? Masz mapę deathrun_darkside? Na końcu mapy jest bug że jak gracz szybko wyrzuca bronie to serwer się crashuje.
Odpowiedz

Wiewiorek - zdjęcie Wiewiorek 17.02.2010

mam ta mape.

Ale to nie dzieje się tylko na tej mapie. Wyłącza się bardzo często na każdej prawie.
Odpowiedz
Zablokowany