←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

VPS - który lepszy :P

Zablokowany

honey - zdjęcie honey 08.02.2010

Krótko :P Powiedzcie mi jaki VPS najbardziej się opłaca kupować pod fast dl i psychostaty :P
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 08.02.2010

pod takie coś VPS ? a zwykły hosting WWW nie wystarcza ?
Odpowiedz

honey - zdjęcie honey 08.02.2010

Zapomniałem dodać, że chcę podpiąć też to: Udostępnianie dem HLTV na stronie www - Nieoficjalny polski support AMX Mod X :P
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 08.02.2010

No i? Zwykły hosting z dużą ilością miejsca (ja mam ~11GB dem z 5 serwerów) i sporą ilością transferu. Do tego crontab i wsio... Poza tym po co od razu VPS? Poszukaj hostingu www z dostępem SSH, np. glowanet.pl
Odpowiedz

honey - zdjęcie honey 08.02.2010

A czy ta oferta: Hosting bez limitu transferu -> Biznes 1 wystarczy na same demka z dwóch serwerów (oczywiście co kilka dni czyszczenie dem) ?
Odpowiedz

  • +
  • -
_Marcin - zdjęcie _Marcin 08.02.2010

justnet.pl Napisz na emaila moge ci podać gg do Adama jak coś :)
Zapomniałem powiedzieć ten człowiek nie zablokuje ci od razu VPS-a gdy np przekroczysz transfer albo bedzie jechała na 100% zużyciu rdzenia :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 08.02.2010

honey, sam pakiet tak, aczkolwiek może zabraknąć miejsca na dysku :) Skłaniał bym się raczej ku GłowaNET - Tani Hosting, Szybki hosting, Hosting SMS, PHP 5, MySQL 5, cPanel, Zend, IonCube, ImageMagick, GD2, WebMail, Cron i pakietowi Light lub Medium, 70gb transferu i 6Gb miejsca powinno wystarczyć w zupełności.
Odpowiedz

honey - zdjęcie honey 08.02.2010

Marcin_, dzięki ale to nie na moją kieszeń :P
Portek, jednak zakupię sobie tą opcję Light skoro w zupełności wystarczy :)
Dzięki jeszcze raz :) Można dać close, chyba że komuś się coś jeszcze przypomni to może dorzucić swoje 3 grosze :P
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 08.02.2010

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Można dać close

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany