←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Własny graficzny status serwera.

Zablokowany

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 05.02.2010

Witam
Wiem, że pode mną jest podobny temat.
Nie chciałbym takich gotowców jak game-tracker.com, game-monitor.com itp. Chciałbym sam utworzyć sobie taki skrypcik. Widziałem dużo takich skryptów, ale które wyświetlają normalnie. A ja poszukuję żeby to zrobićtak, jak to wyświetla game-tracker, game-monitor. PNG, który bierze dane z pliku php który bierze dane z serwera, czy jakoś tak to idzie. Rozrysuję to:
Dołączona grafika
Czyli z serwera status idzie do PHP, a PHP implementuje to w PNG, JPG, GIF czy coś innego, w plik graficzny. Tak jak jest to na
forum.STER-Gaming.pl
U góry.
Pozdrawiam :)

edit: Poczytałem i znalazłem coś o GD, nie potrzebuję konkretnego rozwiazania ale troszkę pomocy :)
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 05.02.2010

Jak troszkę pomocy to wystarczy ci: PHPEdia.pl - GD2
PHP: GD - Manual
Odpowiedz

  • +
  • -
SSB - zdjęcie SSB 05.02.2010

Emm, troszkę więcej, ale dzięki. Postaram się coś skleić. Mianowicie chodzi mi o to, żeby wyczytywał dane z jakiejś strony i je wpisywał jakoś do obrazka.

Link:
http://windstarmania.pl/cos.php

//O, chodzi. Tylko teraz to co napisałęm - jak wyciągnąć ze strony danej to żeby wpisywał tam do obrazka? Bo resztę obczajam :D
Mam pomysł. Dodać to do kodu php statystyk, jak jest w statach np zmienna $sloty, to dać $string = '$sloty'. Tylko jak umiescić inne rzeczy na obrazku? Np IP?
Użytkownik SSB edytował ten post 05.02.2010 01:30
Odpowiedz
Zablokowany