←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Własny monitoring serwera + wlasne banery...

Zablokowany

  • +
  • -
Daimyo - zdjęcie Daimyo 04.02.2010

Witam serdeczznie...

Przeszukalem bardzo wiele for, nie znalazlem odp na moje pytanie... Nie wiem czy to odpowidni dzial ale raczej pasuje

Chcialbym zrobic WLASNY MONITOR SERWEROW gdyz posiadam dosyc spora siec serwerow i banerki z GameTrackera jakos tak... nie odpowiadaja - nie zawsze dzialaja poprawnie i wolno odświeżaja

Chcialbym zrobic wiec monitoring serwerow na WWW, (z tym problemu nie ma) jednak jak dopiac do tego taki banerek - obrazek podluzny, wiekszy itp. ktory wczesniej zaprojektuje?...
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 04.02.2010

Status Serwera – HLDS.pl może to pomoże
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 04.02.2010

Wyciągnij z psychostats klasę PQ (includes/pq), skonfiguruj odpowiednio i gotowe.
Odpowiedz

  • +
  • -
Daimyo - zdjęcie Daimyo 04.02.2010

Czytalem jednak jak juz mowilem: ZE STATUSEM NIE MAM PROBLEMU

Bardziej ten: graficzny status serwera / generator... nie mam pojecia jak... dlatego proszę o pomoc
Odpowiedz

  • +
  • -
Daimyo - zdjęcie Daimyo 04.02.2010

Nie bardzo rozumuje ten styl... Biore sie za "takie cos" pierwszy raz, wiec bardzo proszę o dokladniejsze info.
Odpowiedz

honey - zdjęcie honey 04.02.2010

Trzeba się samemu nauczyć :P Nikt Ci tego nie wytłumaczy nawet jakby bardzo chciał, samemu to musisz pojąć :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Kemsan - zdjęcie Kemsan 04.02.2010

Tak się składa że mam własny skrypt, jeśli chcesz możesz u mnie wykupić reklamowy statusik :D A jeśli nie to poczytaj o socketach, gd2 oraz pakietach dot. gier fps ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
zurawa123 - zdjęcie zurawa123 06.02.2010

pisz na gadu-gadu 6350981 lub najlepij na skype odpisze od razu zurawa1234 za 3,66 bedzie twoj
Użytkownik zurawa123 edytował ten post 06.02.2010 22:09
Odpowiedz
Zablokowany