←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z czasem mapy

Zablokowany

  • +
  • -
bolek_stw - zdjęcie bolek_stw 30.01.2010

WItam mam problem a więc w server.cfg mam ustawiony czas na 20 czyli powinna zawsze mapa trfac 20 minut :)
lecz co jakis czas samo się ustawia na 0 niewiem mw czym tkwi problem mapy lecą mapcyklem zadnych vote nic jak mialem galileo było ok ale teraz mam taki problem hmm tak 2 razy na dzień się robi wtedy jak wczytuje rcon cfg albo restart serwera pomaga....
++ za każdą pomoc :)

ref
Odpowiedz

  • +
  • -
MikeFM - zdjęcie MikeFM 31.01.2010

WItam mam problem a więc w server.cfg mam ustawiony czas na 20 czyli powinna zawsze mapa trfac 20 minut :)
lecz co jakis czas samo się ustawia na 0 niewiem mw czym tkwi problem mapy lecą mapcyklem zadnych vote nic jak mialem galileo było ok ale teraz mam taki problem hmm tak 2 razy na dzień się robi wtedy jak wczytuje rcon cfg albo restart serwera pomaga....
++ za każdą pomoc :)

ref

Prawdopodobnie jakiś admin zmienia ustawienie i później nie przywraca z powrotem.

Dodaj do server.cfg:
mapchangecfgfile "server.cfg"

Po każdej zmianie mapy będzie wczytywało plik server.cfg.
Użytkownik MikeFM edytował ten post 31.01.2010 11:09
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 31.01.2010

Ja polecam przejrzeć logi, a potem w razie potrzeby zabrać adminom parę flag. Dodatkowo linijka którą podał MikeFM i problem zniknie.
Odpowiedz

  • +
  • -
bolek_stw - zdjęcie bolek_stw 31.01.2010

patrzyłem na całe logi i nikt nic niezmienia
tylko ja i drugi admin(moja dziewczyna:D) mamy wszystkie flagi a reszta niema flag do zmieniania cvarów,ustawien itp
wiec to odpada a gdzie mam dokładnie wpisac

mapchangecfgfile "server.cfg"

bo niechce niczego zj**** ^^
Użytkownik bolek_stw edytował ten post 31.01.2010 16:07
Odpowiedz

  • +
  • -
MikeFM - zdjęcie MikeFM 31.01.2010

patrzyłem na całe logi i nikt nic niezmienia
tylko ja i drugi admin(moja dziewczyna:D) mamy wszystkie flagi a reszta niema flag do zmieniania cvarów,ustawien itp
wiec to odpada a gdzie mam dokładnie wpisac

mapchangecfgfile "server.cfg"

bo niechce niczego zj**** ^^

Wyłączasz serwer.
Otwierasz plik:
cstrike/server.cfg
Szukasz:
hostname "nazwa_serwera"
Po tym dodajesz:
mapchangecfgfile "server.cfg"
Uruchamiasz serwer.

Koniec ^^
Odpowiedz
Zablokowany