←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Polski Lockerz|Nie długo startuje bądź jed...

Zablokowany

  • +
  • -
Niscree - zdjęcie Niscree 26.01.2010

*TakeAGift.pl* będzie portalem, dzięki któremu będziesz mógł zdobyć
niesamowite nagrody za niewielką ilość Twojego czasu.
Nagrody będą bardzo różnorodne. od niewielkich akcesoriów
elektronicznych po konsole, najnowsze telefony komórkowe oraz wiele, wiele innych!

Kiedy nasz licznik dobije zera Ekipa *TakeAGift.pl* udowodni Ci, że w
życiu można dostać coś zupełnie za darmo!
Zaczniesz zbierać punkty, które będziesz mógł wymieniać na nagrody. Do
Twoich obowiązków będzie należało odpowiadanie na pytania dotyczące
wcześniej przeczytanego tekstu. Będzie to prosty, szybki, wszystkim znany i
przede wszystkim bardzo łatwy test wyboru.

Chcesz zdobywać punkty już teraz?
Poniżej znajduje się link:
Take A Gift - myślisz że nie ma nic za darmo? Udowodnimy Ci jak bardzo się mylisz!
Take A Gift - myślisz że nie ma nic za darmo? Udowodnimy Ci jak bardzo się mylisz!
Użytkownik Pavulon edytował ten post 30.01.2010 16:32
Link referencyjny
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 26.01.2010

hahahahaha => Takeagift.pl - Nieoficjalny polski support AMX Mod X

ciekawe ile jeszcze będzie startował ^^
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 26.01.2010

Ile? Do momentu aż dzieci z polski się zlecą, wklepią swoje maile do bazy, ich ilość urośnie do sporych wartości i właściciel będzie mógł zwyczajnie legalnie sprzedawać mailing - dlaczego legalnie? Regulaminu nie czytałem, ale założę się że jest tam wpis "zgadzasz się na wysyłanie przesyłek reklamowych". :)

Swoją drogą "Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym, że rejestracja na stronie TakeAGift.pl daje mi możliwość wygrania dużej ilości gadżetów i nagród bez ponoszenia dodatkowych kosztów. " - a regulamin? Pełna profeska, drugi pobieraczek ;P
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 26.01.2010

i bedzie tak jak z gimmez czyli czas startu minal to dali date z kosmosu a po tygodniu poszli w Ch*j
Odpowiedz

  • +
  • -
starsky - zdjęcie starsky 26.01.2010

Robią konkurencje dla lockerz ale im się to nie uda, poprostu drugie takie coś lockerz nie przebije.
Odpowiedz

  • +
  • -
Slugger - zdjęcie Slugger 26.01.2010

Jedno wielkie *****!
Wyszedłem jak tylko wszedłem ;)

Irytująca strona :)
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 26.01.2010

Robią konkurencje dla lockerz ale im się to nie uda, poprostu drugie takie coś lockerz nie przebije.

Tylko teraz ciezko znaleść kogoś kto nie ma zaproszenia. Rozwój lokcerz'a się "troche" zmniejszy..
Odpowiedz

  • +
  • -
starsky - zdjęcie starsky 27.01.2010

Alle przynajmniej lockerz "na razie" to coś pewnego bo nagrody wysyłają a nie wiadomo jak z tym będzie.
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 27.01.2010

Portek ma racje przeczytajcie sobie regulamin a o pobieraczku tez slyszalem dlatego teraz regulaminy czytam czesciej :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Slugger - zdjęcie Slugger 27.01.2010

Portek ma racje przeczytajcie sobie regulamin a o pobieraczku tez slyszalem dlatego teraz regulaminy czytam czesciej :D

Ej a wiecie że pobieraczek jeszcze istnieje? ;)
Ładny żal xD
Odpowiedz

  • +
  • -
Niscree - zdjęcie Niscree 27.01.2010

dobra poczytałem trohe o tym na na necie i wychodzi na to że domena takeagift jest zarejestrowana w home.pl na :

Prodesse solutions s.c.
ul. Prusa 1
66-400 Gorzów Wlkp.

na ten sam numer klienta zarejestrowana jest domena Progres Media - Agencja Reklamowa - projektowanie stron www, sklepy internetowe, pozycjonowanie, reklama w windach, reklama mobilna, poligrafia
a to nie jest byle ***** ;P
więc nie sądze żeby to był scam :F
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 29.01.2010

Hehe dobre złodzieje mailów
Odpowiedz

Adminek AMXX.PL - zdjęcie Adminek AMXX.PL 29.01.2010

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat po raz kolejny oszukuje użytkowników. Rejestracja w serwisie prowadzi do spamu a nie do nagród

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 29.01.2010

Jeżeli serwis kiedyś jednak wystartuje i nie będzie oszustwem to temat zostanie otworzony, a póki co nie ma powodów by twierdzić że oszustwem nie jest.
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 30.01.2010

Temat otwieram, prosiłem o dane firmy która jest właścicielem w/w strony i je otrzymałem. Myślę że firma oszukiwała nikogo nie będzie, choć jednak nadal daje mi do myślenia strona właściciela "Progres Media - Agencja Reklamowa". W razie czego można wszcząć postępowanie przeciwko w/w firmie.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 30.01.2010

W razie czego można wszcząć postępowanie przeciwko w/w firmie.


Postępowanie ? ^^ Każdy podaje swój email dobrowolnie. Regulaminu tam nigdzie nie widzę.
Jedyne co jest to:

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym, że rejestracja na stronie TakeAGift.pl daje mi możliwość wygrania dużej ilości gadżetów i nagród bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

"daje możliwość", co nie znaczy że nie mogą dać kolosalnie dużych wymagań aby cokolwiek otrzymać.
Odpowiedz

  • +
  • -
Niscree - zdjęcie Niscree 05.02.2010

licznik przeskoczył na 1 :)
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 07.02.2010

czyli każde "1" to 3 miesiące :P potem bedzie 10 itd :D
Odpowiedz

  • +
  • -
Niscree - zdjęcie Niscree 10.02.2010

napisz po polsku :P

czyli każde "1" to 3 miesiące :P potem bedzie 10 itd :D

Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 10.02.2010

czego tu nie rozumiesz?

licznik przeskoczył na 1


każde przeskoczenie licznika o jedną cyfre to 3 miesiace a jak bedzie zero to znów ustawiony zostanie na 10 ;]
Odpowiedz
Zablokowany