←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czas na serverze

Zablokowany

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 25.01.2010

Prosil bym aby ktos dal link lub mogl zrobic plugin ktory zapisoje jaki czas gracz poswiecil na serverze, mozliwosc aby czytalo poprzez ip oraz steam id, chcialbym aby plugin dzialal z sql, aby nie obciazalo servera. mysle ze plugin bedzie przydatny dla kazdego klanowego servera dzięki temu bedzie mozna sprawdzac czy ludzie sa aktywni.
PS: za znaki i bledy przepraszam nie posiadam polskich znakow i nie posiadam polskiego firefox.
Odpowiedz

  • +
  • -
CeLeS - zdjęcie CeLeS 25.01.2010

moze nie plugin a lepiej tracka ustawic?..
tylko ze wtedy na nick ustawi

jakby co
http://www.gametracker.com/
Odpowiedz

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 26.01.2010

no mozna i tak tylko jak to ustawic, dokladnie chodzi mi o cos takiego: ludzie chca dojsc do mojego klanu ale mam waronki co do toego, gracz musi byc aktywny na serverze i foum forum jest ptosto sprawdzic ale co do servera to niemam pojecia jak, chcialbym aby mi pokazywalo ile czasu ktos spedzil na serverze po czym jesli gracz spelnia moje waronki to dostaje admina z 3 flagami i oznacza to ze jest to osoba z mojego klanu. czy mozesz mi lepiej wytlumaczyc jak moge cos takiego ustawic?
Odpowiedz

  • +
  • -
Duffnexter - zdjęcie Duffnexter 27.01.2010

ah niechce psychostats, z moimi pluginami i jeszcze tymi wszystkimi logami wlaczonymi server ma zla reg
Odpowiedz
Zablokowany