←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Diablo nowa klasa

Locked

  • +
  • -
5FG's Photo 5FG 05.01.2010

Mam diablo 5.9l. Proszę o zrobienie mi klasy o nazwie "Demon". Chciałbym aby była ona tylko dla graczy posiadających flagę a (immunitet). Chcę, żeby miała inny model noża a tak dokładniej ma wyglądać jak kosa. Ewentualnie jak macie lepszy pomysł na model to zróbcie jak chcecie ale żeby był pomysłowy i ładny. Co do jakiegoś specjalnego atrybutu to nie wiem. Zróbcie pomysłowo i ładnie. Napiszcie gdzie co i jak wstawić te pliki, ale gdzie amx a gdzie sma to wiem. No kose na wszelki wypadek napiszcie gdzie co i jak xD
Edited by 5FG, 05.01.2010 23:01.
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 06.01.2010

W skrócie zróbcie mi klasę taką jaka wam się podoba, byle na flagę ?
Na 99% nikt ci się tego nie podejmie.
Quote

  • +
  • -
KariiO's Photo KariiO 06.01.2010

Też mi się tak wydaje że nikt się tego nie podejmie po za tym jak by jednak się ktoś podjął to chyba by wystawił nową cześć 5.9m czy może n ja już tam nie wiem ale pewien kolega z forum mówił że to trochę dużo roboty i że bazą danych się coś dzieje ....
Quote

  • +
  • -
Vertricus's Photo Vertricus 06.01.2010

Warunek przy wyborze, i pętle wykonać więcej razy przy zapisie, kodu do klasy raczej nikt nie wykona za free :)
Quote

  • +
  • -
5FG's Photo 5FG 06.01.2010

:(
Quote

  • +
  • -
KariiO's Photo KariiO 06.01.2010

Vertricus ty umiesz to zrobić? jak tak to za ile ? :)
Quote

  • +
  • -
G[o]Q's Photo G[o]Q 07.01.2010

zrobic sie zrobi tylko za ile ?? bo wiez jak pisal miczu malo jest osob znajacych ten jezyk wiec cena jest wysoka :D

a pozatym jak juz pisal kiedys vert ze all krytykuje to teraz tez sie nie moge oprzec bo zakladam ze immunitet masz tylko ty a klasa ma byc super wyrabana zebys mial jakies szanse?
Quote
Locked