←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Crash Po Automatycznym Vote Na Zmiane Mapy

Zablokowany

Gość_Polm_* 22.12.2009

Witam, od pewnego czasu borykam się z problemem crashowania serwera w sytuacji gdy następuje vote następnej mapy. Przy zmianie na wybraną mapę crashuje serwer i wraca do mapy ustawionej w linii startowej (tj. de_dust2). Sprawdzałem pluginy i wydają się być ok, w logach też nic nie ma. Gdyby to było przy jednej mapie, to pomyślałbym że to ona powoduje błąd, ale to jest przy zmianie na obojętnie jaką mapę. Może ktoś z Was miał podobny problem? Jakiś pomysły jak to rozwiązać? Ja już nie mam żadnych opcji w głowie co może to powodować.

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 22.12.2009

sprobuj wylaczyc plugin od votowania i niech mapa sie zmini na nastepna z mapcyklu....
Odpowiedz

Gość_Polm_* 22.12.2009

Niby nie crashuje, ale parę razy zdarzyło się że wywalał w połowie mapy, nie wiem już co jest grane. Zobaczymy czy bez vote też wywali

Wybaczcie double post ale to sprawa niecierpiąca zwłoki :P

Serwer nadal crashuje, około przy 10 minucie granej mapy ;\ Logi czysciutkie jak nigdy...

Może AMXBans?
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 22.12.2009

moze to byc wszystko... wyłącz amxxa ( zmien nazwe foldera addons ) i uruchom server , zobaczymy czy bedize crasz...
Odpowiedz

Gość_Polm_* 22.12.2009

No, teraz już nie "kraszuje" - czyli biorę się za wymianę AMXX, Metamoda i dproto :)

Dzięki za pomoc
Odpowiedz
Zablokowany