←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Strzelanie piłkami

Zablokowany

  • +
  • -
DarkItachiPL - zdjęcie DarkItachiPL 15.07.2008

Witam... Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić, aby z każdej broni strzelało się piłką z /models/pilka.mdl ?? Chodzi mi o to żeby za miest strzałów leciała taka piłka ;P i dobrze by było jak by ktoś mi powiedział jak zrobić aby ona miała otoczkę np. w cs niebieską, a w tt czerwoną... proszę o pomoc... Dodam iż nie jestem zbytnio doświadczony w programowaniu w tym że języku ;] Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
FakeNick - zdjęcie FakeNick 15.07.2008

To o czym mówisz jest stosunkowo trudne do wykonania i na początek kariery programisty zalecam coś prostszego :).
Jeżeli to cię nie zraża, to polecam przejrzeć źródło Paintball Mod'a :).
Odpowiedz

  • +
  • -
Miczu - zdjęcie Miczu 15.07.2008

DarkItachiPL, lepiej napisz ile potrafisz bo troche wiedzy praca na enity wymaga :P

Chociaz okrajajac to to tylko wykrycie ze oddajesz strzal, pobranie vektora kierunku, nadanie modelowi predkosci i na koniec randering pod kolor teamu :P
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkItachiPL - zdjęcie DarkItachiPL 16.07.2008

Właśnie chciałbym zrobić paintball moda takiego jak jest taki w necie, ale chyba linków ni można podawać, a po za tym tamten jest wadliwy lekko i dlatego chce sam i nowy ;/ W tamtym jest tak że: raz grasz normalnie lub nie idzie wybrać teamu lub wywala z serwera podczas wybierania teamu lub w ogóle wyłącza grę po wejściu na serwer ;/ I potrzebuję jakiegoś nowego, chyba że da się jakoś naprawić tamtego... Jak co to mogę podać źródła, ale to na gg: 10428261 :lol:
Odpowiedz

  • +
  • -
zer0. - zdjęcie zer0. 16.07.2008

chciałbym zrobić paintball moda

http://amxx.pl/viewtopic.php?t=1965 juz jest..
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkItachiPL - zdjęcie DarkItachiPL 16.07.2008

to właśnie ten skrypt przy którym mam tyle błędów ;] tyle że ja dodaje jeszcze 3 nowe bronie
Odpowiedz

Gość__* 16.07.2008

DarkItachiPL, to pokaż wynik swoich prac, czyli *.sma to szybciej bedzię pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkItachiPL - zdjęcie DarkItachiPL 17.07.2008

http://rapidshare.co...aintballgun.sma - proszę...
Tu w sumie jest dodana zamiana broni, ale jeśli broń modele się nazywają v_pbgun*.mdl a * to numer od 0 do 10 to strzela piłkami... dałem zamiast 2, 4, 5 ;] Pozdro... Proszę o pomoc :P Próbowałem z tym na różnych serwerach
Odpowiedz

  • +
  • -
MafiaDL - zdjęcie MafiaDL 17.07.2008

DarkItachiPL, nie umiesz dodac w zalączniku? ;>

wchodzic na te rapidshare i czekać ....

@rehost.

Załączone pliki

Odpowiedz
Zablokowany