←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

normalnie działa, po edycji już nie...

Locked

  • +
  • -
Paldziu's Photo Paldziu 12.12.2009

bawię się ostatnio zm, i mam linijke:

// Load up the hard coded extra items
	
native_register_extra_item2("NightVision", g_extra_costs2[EXTRA_NVISION], ZP_TEAM_HUMAN)
native_register_extra_item2("T-Virus Antidote", g_extra_costs2[EXTRA_ANTIDOTE], ZP_TEAM_ZOMBIE)
native_register_extra_item2("Zombie Madness", g_extra_costs2[EXTRA_MADNESS], ZP_TEAM_ZOMBIE)
native_register_extra_item2("Infection Bomb", g_extra_costs2[EXTRA_INFBOMB], ZP_TEAM_ZOMBIE)

przed edycją zm'a kompiluje się elegancko, ale po:

/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : error 012: invalid function call, not a valid address
/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : warning 215: expression has no effect
/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : warning 215: expression has no effect
/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : warning 215: expression has no effect
/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : error 001: expected token: ";", but found ")"
/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : error 029: invalid expression, assumed zero
/groups/amxmodx/tmp3/textK3RoLJ.sma(1056) : fatal error 107: too many error messages on one line


jest mi ktoś wstanie pomóc?


EDIT: Zapomniałem dodać że najciekawsze jest to, że nic w tym nie zmieniam :P
Quote

  • +
  • -
Misiaczek ;c's Photo Misiaczek ;c 12.12.2009

kompiluj loklanie ;f bo na webowski brakuje includów ;f
Quote

  • +
  • -
Paldziu's Photo Paldziu 13.12.2009

eee na lokalnym to robie
Quote

  • +
  • -
siper's Photo siper 13.12.2009

Masz moduł "xs"?
Quote

  • +
  • -
Paldziu's Photo Paldziu 13.12.2009

owszem, mam
Quote

  • +
  • -
ReKsiu's Photo ReKsiu 13.12.2009

100% coś zruszyłeś usunąłeś } postawiłeś spację czy coś w tym stylu.
Pozostaje ci tylko wertowanie kody ZP_plague w oryginale i sprawdzenie linijka po linijce tam gdzie masz Errory.
Jeżeli brakuje ci znaczników polecam notepad++ zaznacza gdzie się kończy i zaczyna { i } (podświetla :P fajny bajer jak się człowiek zgubi)
Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 13.12.2009

tools ->> indenter
i sprawdzasz
Quote

  • +
  • -
Paldziu's Photo Paldziu 13.12.2009

więc tak, na notepad++ tylko i jedynie kodze, nic nie zgubiłem i jest identyczny :P
Quote
Locked