←  Mapy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Śnieżny DD2

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 02.12.2009

Cześć. Robię teraz serwa w klimacie świąt. Chodzi mi o to jak zrobć, aby dd2 był śnieżny ? Rozmawiałem już z Abesem, ale się nie zbyt dogadałem, bo nie zbyt mam pojęcie co do map.
Poprostu chciał bym żeby dd2 był oteksturowany np. jak de_russka, albo fy_snow ? Da radę ?
Odpowiedz

  • +
  • -
R3X - zdjęcie R3X 02.12.2009

Można zdekompilować mapę, co daje zazwyczaj nieciekawy efekt (w sumie tak jak dekompilacja programów/pluginów) i praca z takim projektem jest bardzo niewygodna.

Można z poziomu AMXX ponaklejać decale na wszystkie elementy mapy, ale ciężko wykryć wszystkie części bytów widoczne dla graczy i nie wiem jak sobie z tym da radę silnik (ograniczenie ilości?).

Ogólnie pewnie łatwiej zrobić nową mapę podobną do dd2 xD
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 02.12.2009

no bo mam też mapę dd2 chrismas i w nije jest dużo modeli. jak by dało je usunąć to wszystko było by ok ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Ortega - zdjęcie Ortega 02.12.2009

Po co robić nową mapę. Ściągnij ten projekt, to jest prawie oryginalna mapa. Dodajesz swój .wad i texturujesz jedynie na zimowy, świąteczny klimat.

http://www.sendspace...a04d65b43673a8c
Odpowiedz

  • +
  • -
Ryuu - zdjęcie Ryuu 04.12.2009

ściągnij mapę którą dał kolega wyżej i później w VHE wchodzisz w Narzędzia > Opcje >Zakładka textury >Dodaj WAD i w folderze cs'a masz cs_dust.wad wybierz ją a następnie dodaj teksturę cs_office.wad.Dopiero teraz włącz w VHE mapę de_dust2.rmf czyli Klikasz w Plik > Otwórz i wybierz miejsce gdzie masz plik de_dust2.rmf. Jęsli dalej nie kumasz napisz :> .
Tekstury możesz wziąć stąd ---> ]DownloaD -cs_office.wad[
]DownloaD cs_dust.wad[
Odpowiedz

  • +
  • -
Ircu - zdjęcie Ircu 05.12.2009

Yyyy...
1. Standardowe mapy zdekompilowane lub projekty tych map zrobionych przez innych userów mogą mieć dużo błędów.
2. Żeby to zrobić, trzeba by już troszke siedzieć w VHE, żeby potem pousuwać błędy i 'zaszyć dziury'.
3. Najlepiej wyłączyć je i powrzucać mapki podobne, które już istnieją :P, takie jak de_winterdust czy cs_winter_assault. Nie są one identyczne jak standardowe, ale w klimatach zimy ;)

www.fpsbanana.com
Odpowiedz

  • +
  • -
Ortega - zdjęcie Ortega 05.12.2009

Ircu, poszukaj mi błędów tej mapy co dałem. Jest niemal identyczna co de_dust2 twórców. I co najważniejsze nie ma żadnych dziur.
Odpowiedz

  • +
  • -
Ircu - zdjęcie Ircu 05.12.2009

WoW! Faktycznie! Czysta jak [cenzura]. Skąd ty ja wiąłeś ?

Można ją przerobić na śnieżny, ale nie wiadomo jak ją przyjmą kompilatory, a mi nie ujedzie
( będę czekał 20min. na skompilowanie... ). Ja się moge podjąć tego zadania, bo gdzies miałem textury winterdust'a :]
Odpowiedz

  • +
  • -
Ortega - zdjęcie Ortega 05.12.2009

Ircu, ma się swoje źródła :D W wolnej chwili możesz podesłać wad + rmf tego co tam oteksturujesz to też pomogę.
Odpowiedz

  • +
  • -
Ryuu - zdjęcie Ryuu 05.12.2009

masz tutaj oteksturowane
!!! UWAGA !!! robiłem na szybkość nie na jakość więć jak chcesz coś do poprawki to mów
]POBIERZ[

edit: te ładniejsze ]Pobierz [ a tu masz as_tundra.wad -=WAD=-
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 05.12.2009

Ryuu, a da się tam coś poprawić? na mapie 20 fps
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 05.12.2009

Zobacz tą:
http://www.sendspace...2fae9af7dee181c (poprawiona)

:)
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 05.12.2009

Abes miszcz :love: :!:

dzięki za pomoc.

Można OFF
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 05.12.2009

Jeszcze chciałbym zobaczyć mapke Ircu :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Ircu - zdjęcie Ircu 06.12.2009

Hehe ;]. Masz Kasza wybór...
Zara zobaczę twoją Abes :P.

http://amxx.pl/topic... ... htm#109290
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 06.12.2009

mam już mapę abesa na mapie, przyjęła się :]

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc.
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 06.12.2009

Znalazłem mały bug i go jako tako poprawiłem :)
Poprawiona wersje w tamtym poście
Odpowiedz

  • +
  • -
Ryuu - zdjęcie Ryuu 06.12.2009

mam już mapę abesa na mapie

mape na mapie :>
Ja mam na tej mapie normalnie 60fps jak na kazdej więc nie wiem czemu ty masz tylko 20.
Ircu, co do tej twojej mapy ściągnąłeś nazwę po mnie :)
Abes, ja niewiem jaki bug znalazłeś ale ja przy kompilacji nie miałem żadnego błędu (mógłbyś mnie wtajemniczyć ^^ )
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 06.12.2009

Dołączona grafika

Takie małe niedociągnięcie :P
Odpowiedz

  • +
  • -
laku - zdjęcie laku 06.12.2009

a możesz podać Ip tego servka Świątecznego pograł bym :D
Odpowiedz