←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Mniejsze bombside niż normalnie

  • +
  • -
ori's Photo ori 10.02.2024

Witam ostatnio zainstalowałem najnowsze biblioteki i Regamedll. Po tym zauważyłem że bombside się zmniejszyły. Nie można plantować paki w miejscach w których było można np. na dust2 na długą albo na dół na resp ct. Jest tam gdzieś jakaś komenda która za to odpowiada czy w czymś innym problem jest? Przed aktualizacją było normalnie a żadnych innych zmian nie robiłem. 

Quote

  • +
  • -
PANDA_2zl's Photo PANDA_2zl 10.02.2024

Nie jest to spowodowane żadną z tych rzeczy, chyba że używasz innej mapy dd2 niż domyślna, lub wina jakiejś dodatkowej wtyczki
Quote

  • +
  • -
ori's Photo ori 10.02.2024

mapy są te same co były. Wtyczki też bez zmian. No chyba ze metamoda bo aktualizowane były. 

Quote

  • +
  • -
PANDA_2zl's Photo PANDA_2zl 11.02.2024

Używam najnowszego metamoda, rehlds, regamedll, reapi, uważam że jakaś wtyczka ci to edytuje, możesz edytować bsy tym
https://forums.allie...ad.php?p=803906
Quote

  • +
  • -
ori's Photo ori 11.02.2024

Panda głupotki mi tu piszesz i dajesz zbędne pluginy. Doszedłem do mojego problemu i tak myślałem jest na to komenda która za to odpowiada. W Game.cfg 

mp_legacy_bombtarget_touch "1"

Wystarczy zmienić z 0 na 1 i bsy są normalne jak postaremu. Ale masz buzi w czółko za chęć pomocy :*. Rozwiązane.

Quote

  • +
  • -
PANDA_2zl's Photo PANDA_2zl 11.02.2024

Nie bawiłem się z tym, ale widzę że tak jest w base packu doktorka pomimo że domyślna wartość to 0, dlatego nie ufaj nikomu
Quote