←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Wykonywanie komendy connect u gracza

Zablokowany

  • +
  • -
MocnyAmper - zdjęcie MocnyAmper 27.04.2022

Witajcie,

Zauważyłem, że nie działają pluginy typu "przenieś na inny serwer". Konkretniej, kiedy chcę wykonać u klienta komendę connect, w konsoli widzę: "Server tried to send invalid command".

Próbowałem sposobu DarkGL'a (wstawienie ^t zamiast spacji), ale nadal nie działa. Wie ktoś jak to naprawić?

Odpowiedz

  • +
  • -
Engi - zdjęcie Engi 27.04.2022

Nie da sie, Valve skutecznie zablokowało komendę connect.

Odpowiedz

  • +
  • -
MocnyAmper - zdjęcie MocnyAmper 27.04.2022

To istnieje jakaś inna możliwość aby zrealizować takie menu z innymi serwerami danej sieci, że przenosi pod wskazane IP po wybraniu serwera?

Odpowiedz

  • +
  • -
Engi - zdjęcie Engi 27.04.2022

Nie. Możesz zrobić listę serwerów w menu cs'a i wrzucić plik na forum, kto będzie chciał to pobierze.
Odpowiedz

  • +
  • -
MocnyAmper - zdjęcie MocnyAmper 28.04.2022

Albo ewentualnie żeby wypisało je w konsoli gracza, wtedy wystarczy skopiować i dopisać ręcznie connect.

PS - czemu, w sumie, usunięto tą możliwość?
Odpowiedz

  • +
  • -
Engi - zdjęcie Engi 28.04.2022


Albo ewentualnie żeby wypisało je w konsoli gracza, wtedy wystarczy skopiować i dopisać ręcznie connect.

 

Też tak można tylko wtedy dobrze jest ustawić powód kicka żeby gracze spojrzeli w konsole po nowe IP.

 

 

 

 

 


PS - czemu, w sumie, usunięto tą możliwość?

 

Jeden z powodów to zapewne zaśmiecona lista serwerów serwerami 1-slotowymi z przekierowaniem na inne IP. Wyobraź sobie listę serwerów gdzie masz 200 takich samych serwerów przekierowujących na inne IP. Znaleźć w takiej liście dobry serwer graniczy z cudem.

Odpowiedz

  • +
  • -
MocnyAmper - zdjęcie MocnyAmper 28.04.2022

Dzięki, myśle że temat można zamknąć.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 28.04.2022

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany