←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

A pamiętasz jak?

  • +
  • -
sharkowy's Photo sharkowy 21.12.2020

Tak sobie ostatnio buszowałem po forum, po profilach użytkowników których nie ma już tutaj od lat... i tak jakoś smutno mi się zrobiło :( pamiętacie jak to było X lat temu? ten ruch na forum, nonstop coś się działo, dziennie (jako moderator) multum tematów do akceptacji, zgłoszeń od użytkowników do rozpatrywania i w ogóle...

 

 

Pamiętacie starych wyjadaczy? ludzi, z którymi to forum dorastało? większość z nich znajduje się teraz w grupie Przyjaciel i od lat nie zaglądają na forum, jak tak sobie na nią patrze, to przypomina mi się amxx.pl z przed paru lat, kiedy to z wielką frajdą i oczekiwaniami wchodziliśmy na forum... teraz pomyślcie sobie, że te piękne czasy już nigdy nie wrócą.

 

 

 

 

 

 

k*rwa, fajnie było...

Quote

  • +
  • -
dasiek's Photo dasiek 21.12.2020

ok boomer. 


dasiek (21.12.2020 12:34):
Ej ale przypomniało mi się, że czasami zgłoszenia potrafiły tygodniami wisieć bo nikt nie chciał ruszać xD
Quote

  • +
  • -
dredek's Photo dredek 21.12.2020

Tak sobie ostatnio buszowałem po forum, po profilach użytkowników których nie ma już tutaj od lat... i tak jakoś smutno mi się zrobiło :( pamiętacie jak to było X lat temu? ten ruch na forum, nonstop coś się działo, dziennie (jako moderator) multum tematów do akceptacji, zgłoszeń od użytkowników do rozpatrywania i w ogóle...

 

 

Pamiętacie starych wyjadaczy? ludzi, z którymi to forum dorastało? większość z nich znajduje się teraz w grupie Przyjaciel i od lat nie zaglądają na forum, jak tak sobie na nią patrze, to przypomina mi się amxx.pl z przed paru lat, kiedy to z wielką frajdą i oczekiwaniami wchodziliśmy na forum... teraz pomyślcie sobie, że te piękne czasy już nigdy nie wrócą.

 

 

 

 

 

 

k*rwa, fajnie było...

 

Pamiętam fajnie było. Dobre czasy <_<

AhfU7DU.jpg

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 21.12.2020

No cóż wszystko idzie do przodu , dorosłość itp. :)

Quote

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 22.12.2020

Najlepsze są kłótnie hiroshimy tutaj :D 

Quote

  • +
  • -
sharkowy's Photo sharkowy 22.12.2020


Ej ale przypomniało mi się, że czasami zgłoszenia potrafiły tygodniami wisieć bo nikt nie chciał ruszać

 

Ja tam twardo każde zgłoszenie rozpatrywałem  :gwizd:

 


Pamiętam fajnie było. Dobre czasy


 

Jak ja nie lubię, kiedy ktoś pisze mój nick z dużej litery, grr :D

 


Najlepsze są kłótnie hiroshimy tutaj  

 

Były, jak już ;P hirek był dość specyficzny, ale nawet tego grubasa mi brakuje :<

Quote

  • +
  • -
Erwin87's Photo Erwin87 18.08.2021

Wielu ludzi przeniosło sie na sm  :( Ja co prawda nie na tym, ale na innych forach spędziłem cale nastoletnie czasy, przynajmniej można było "porozmawiać" a nie tylko zdjęcia i lajki  :confused:

Quote

  • +
  • -
jarozek's Photo jarozek 15.01.2022

Spoko czasy kiedyś były na CS 1.6

Quote

Doszka909's Photo Doszka909 07.03.2022

Miło poczytać Wasze wspominkowe wpisy i dowiedzieć się jak to forum wyglądało kiedyś :) Pozdrawiam serdecznie i cieszę się, że tu dołączyłam :)

Quote

mysza88's Photo mysza88 07.07.2022

to prawda, niedługo wszystkie fora pozamykają :(

Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 10.07.2022

Były, jak już hirek był dość specyficzny, ale nawet tego grubasa mi brakuje :<

A zabil cie ktos kiedys z noza? :D
Quote

  • +
  • -
Hiroshima's Photo Hiroshima 10.07.2022

Ps, jakbym Ci nie powiedzial wtedy 10 lat temu jak chlalismy, ze masz namalowanego kutasa na lydce to do dzis bys go nie zauwazyl ;)
Quote

  • +
  • -
sharkowy's Photo sharkowy 13.07.2022

Ps, jakbym Ci nie powiedzial wtedy 10 lat temu jak chlalismy, ze masz namalowanego kutasa na lydce to do dzis bys go nie zauwazyl ;)



Ahh ten kutang xDD
Quote