←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Edycja Pluginu
Edycja pluginu VIP

Zablokowany

  • +
  • -
solid27 - zdjęcie solid27 07.06.2020

Witam serdecznie!

 

Prosiłbym o przerobienie pluginu VIP a mianowicie dodanie do kodu sprawdzanie co rundę czy gracz posiada flagę t. Próbowałem to zrobić sam, ale za każdym razem mam błąd o nieznanej funkcji (funkcja if(get_user_flags(id) & ADMIN_LEVEL_H). Plugin jest z generatora VIP. Na serwerze jest wgrany plugin free vip w nocy (zmieniający flagi w danych godzinach), niby nadaje te flagi, ale graczom  nie pokazuje się menu wyboru broni (oprócz tym którzy mają wykupionego i mają nadane flagi w pliku ini). Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. W załączniku plik sma vipa. Pozdrawiam!

Załączone pliki

  • Załączony plik  vip.sma   7,61 KB   65 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
google's - zdjęcie google's 07.06.2020

Rozumiem, że chcesz przerobić tego VIP'a, aby rozwiązać problem z Free VIP'em? Ja to bym najpierw sprawdził działanie pluginu Free VIP'a, czy jest zarejestrowany jakiś forward, który wywołuje w danej godzinie np. "amxbans_admin_connect". 

 

Najlepiej podeślij jeszcze .sma freevipa :) 

Odpowiedz

  • +
  • -
solid27 - zdjęcie solid27 08.06.2020

Tak jest. Na serwerze pokazuje w statusie użytkownika (okienko w lewym roku ekranu z nickiem, fragami, kdr, i w tym status free lub VIP) jako VIP o podanych godzinach wobec czego bardziej się skupiłem na samym pluginie VIP. FreeVip od karol33k. Oczywiście podsyłam również sma freevipa

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Misiu. - zdjęcie Misiu. 08.06.2020

Sprawdzałeś, czy ten freevip dodaje wogóle flagę?

Odpowiedz

  • +
  • -
solid27 - zdjęcie solid27 08.06.2020

Właśnie sprawdziłem. Wszyscy mają nadaną flagę
Odpowiedz

  • +
  • -
solid27 - zdjęcie solid27 08.06.2020

Przepraszam za post pod postem, ale nie widzę nigdzie możliwości edycji. Chciałem dodać, że jest po godz 12 (czyli koniec darmowego vipa) i flagi zostały usunięte zwykłym graczom. Więc wygląda na to, że FreeVip działa poprawnie
Odpowiedz

  • +
  • -
solid27 - zdjęcie solid27 08.06.2020

Witam!

 

Temat do zamknięcia. Problem rozwiązany. Przy pomocy tego tematu z forum przerobiłem plugin VIP i wszystko działa jak należy :) Dla ciekawych w załączniku podsyłam pliczek sma. Może i tam nie jest szczyt finezji, ale działa :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  vip.sma   8,68 KB   85 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 09.06.2020

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany