←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

HitManek & MarvelTeam | Zabezpieczenia...

Zablokowany

  • +
  • -
Ośmiałek - zdjęcie Ośmiałek 14.05.2020

Witam dziś chciałbym zaproponować człowieka który pomógł mi w zatrzymaniu DDoSów od śmiesznych pseudo hakierów którzy nie umieją nic poza dostępami i DDoSami, HitManek za proponował mi pare rzeczy dzięki którym ci śmieszni hakierzy nie mogli zniszczyć mojego forum chociaż próbowali
z tego co wiem sam się zajmował DDoSami i wie coś o tym dlatego wziąłem go aby zabezpieczył mi forum, i powiem tak udało się i to bardzo, strona stoi oni dalej próbóją ale coś im nie wychodzą te Ataki DilDoS 
Bardzo polecam tego człowieka i oczywiście pozdrawiam HitManka i jego Team który też mi pomógł czyli MarvelTeam pozdrawiam. :) +
Odpowiedz

  • +
  • -
Paweł. - zdjęcie Paweł. 14.05.2020

XDDDDDDDDDDD!

Odpowiedz

  • +
  • -
HitManek - zdjęcie HitManek 14.05.2020

 

Witam dziś chciałbym zaproponować człowieka który pomógł mi w zatrzymaniu DDoSów od śmiesznych pseudo hakierów którzy nie umieją nic poza dostępami i DDoSami, HitManek za proponował mi pare rzeczy dzięki którym ci śmieszni hakierzy nie mogli zniszczyć mojego forum chociaż próbowali
z tego co wiem sam się zajmował DDoSami i wie coś o tym dlatego wziąłem go aby zabezpieczył mi forum, i powiem tak udało się i to bardzo, strona stoi oni dalej próbóją ale coś im nie wychodzą te Ataki DilDoS 
Bardzo polecam tego człowieka i oczywiście pozdrawiam HitManka i jego Team który też mi pomógł czyli MarvelTeam pozdrawiam. :) +

 

No spoko, ale nie było trzeba tematu xD

 

 

 


Użytkownik HitManek edytował ten post 14.05.2020 19:27
Odpowiedz

  • +
  • -
l3szcz - zdjęcie l3szcz 18.05.2020

 

 

Witam dziś chciałbym zaproponować człowieka który pomógł mi w zatrzymaniu DDoSów od śmiesznych pseudo hakierów którzy nie umieją nic poza dostępami i DDoSami, HitManek za proponował mi pare rzeczy dzięki którym ci śmieszni hakierzy nie mogli zniszczyć mojego forum chociaż próbowali
z tego co wiem sam się zajmował DDoSami i wie coś o tym dlatego wziąłem go aby zabezpieczył mi forum, i powiem tak udało się i to bardzo, strona stoi oni dalej próbóją ale coś im nie wychodzą te Ataki DilDoS 
Bardzo polecam tego człowieka i oczywiście pozdrawiam HitManka i jego Team który też mi pomógł czyli MarvelTeam pozdrawiam. :) +

 

No spoko, ale nie było trzeba tematu xD

 

Jakie to zabezpieczenia?

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 19.05.2020

Dobra, fajnie przyjemnie, dziękujemy, medale wyślemy pocztą. 

Odpowiedz
Zablokowany