←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

REHLDS
HLTV z wyższym rate ?

  • +
  • -
Ogen Dogen's Photo Ogen Dogen 26.01.2020

Witam, przeglądając ostatnio repozytorium ReHLDS natknąłem się na zmianę w HLTV, która rzekomo zwiększa płynność nagrania (ale i rozmiar demka), lecz nie potrafię tego uruchomić. Ktoś to już może testował ?

Dodam, że hostingi raczej nie dają dostępu do hltv.cfg

https://github.com/d...e2401593e628726

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 26.01.2020

HLTV jest uruchomione na Twoim hostingu ? lub masz dostep do plikow hltv ? 

Quote

  • +
  • -
Scorpion Flail's Photo Scorpion Flail 26.01.2020

Od siebie powiem, że od listopada testuję tę konfigurację na pukawce z najnowszym buildem rehltv:

rate 100000
updaterate 100

Wystarczy dopisać to do pliku hltv.cfg.

 

Wnioski: na pewno upłynniło to strzelanie full auto na demkach. Nie jest idealnie, ale poprawa znacząca. Rozmiar demek na serwerze Only DD2 przy ~30 graczach wzrósł do 160-200 MB.

Quote

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 27.01.2020

Jak pisałem do 1s1k czy jest jakaś możliwość polepszenia jakości nagrywania (2012 roku była taka opcja) to pisali że nie ma :D 

Quote

  • +
  • -
Vakos's Photo Vakos 24.02.2020

Ktoś jeszcze zna jakieś ustawienia które poprawią jakość demka?

 

 

Od siebie powiem, że od listopada testuję tę konfigurację na pukawce z najnowszym buildem rehltv:

rate 100000
updaterate 100

Wystarczy dopisać to do pliku hltv.cfg.

 

Wnioski: na pewno upłynniło to strzelanie full auto na demkach. Nie jest idealnie, ale poprawa znacząca. Rozmiar demek na serwerze Only DD2 przy ~30 graczach wzrósł do 160-200 MB.

 

Owe komendy zostały dodane - coś pomogło ale nie za dużo, ewidentnie widać "lagi"

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 24.02.2020

Jesteś pewien że używasz odpowiedniej wersji rehldsa ?

Quote

  • +
  • -
Vakos's Photo Vakos 24.02.2020

Jesteś pewien że używasz odpowiedniej wersji rehldsa ?

 

Na większości serwerów mam wgrane prawie najnowsze (stabilne) wersje ReHLDS, ReGameDLL.

Standardowo pukawka ma wprowadzone do życia ReHLTV.

Quote

  • +
  • -
Scorpion Flail's Photo Scorpion Flail 24.02.2020

 

Jesteś pewien że używasz odpowiedniej wersji rehldsa ?

 

Na większości serwerów mam wgrane prawie najnowsze (stabilne) wersje ReHLDS, ReGameDLL.

Standardowo pukawka ma wprowadzone do życia ReHLTV.

 

 

Tutaj nie chodzi o wersję ReHLDS, a o ReHLTV - wyższe ustawienia rate zostały wprowadzone dopiero w sierpniowym buildzie. Prawdopodobnie Twoje HLTV używa starszego builda.

Quote

  • +
  • -
Vakos's Photo Vakos 24.02.2020

 

 

Tutaj nie chodzi o wersję ReHLDS, a o ReHLTV - wyższe ustawienia rate zostały wprowadzone dopiero w sierpniowym buildzie. Prawdopodobnie Twoje HLTV używa starszego builda.

 

Używa standardowej wersji od pukawki - być może właśnie to jest powód.

Może ktoś podrzucić link do najnowszej wersji ReHLTV?

 

Quote