←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Odpalanie serwa

Zablokowany

  • +
  • -
Novy93 - zdjęcie Novy93 29.06.2008

Witam.
Czy jest jakaś możliwość, żeby mojego serwa odpalały inne osoby? Tak jakby na moim miejscu sieciowym, że wrzuce całego serwa na neta i tam będize odpalał, a ja będe mógł tam popraki robić jakby co itp? I najlepiej na hasło.
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 29.06.2008

Mozesz sobie i u kolegi zainstalowac program TeamViewer!

Program instalujesz u siebie i u kolegi.... Masz swoje id , ustalasz haslo i potem kolega bierze od ciebie twoje id , podajesz mu haslo i normlanie bedzie mial twoj komputer u sibie.... Tznaczy bedzie mial twoj pulpit i w ogóle wszystko u siebie w okonie tak jakby siedzial przed twoim kompem... Program laczy sie metoda VNC... Pozdro
Odpowiedz

  • +
  • -
Novy93 - zdjęcie Novy93 30.06.2008

Ale chodzi o to, że komputer mam wyłączony. I co wtedy.
Odpowiedz

  • +
  • -
bartek124 - zdjęcie bartek124 30.06.2008

To wtedy nic nie działa. TO tak, jakbyś chciał, żeby wyłączony komputer działał ;>.

W serwerowniach kompy chodzą 24/7, nie łudź się, że są wyłączone, a ty sobie ciupiesz w cs-a na servie :lol:
Odpowiedz

  • +
  • -
Novy93 - zdjęcie Novy93 30.06.2008

NO WIEM!! Własnie chodziło mi o to, zeby te pliki wrzucić gdzieś na sieć FTP czy co, żeby można było odpalać, a ja bym potem np. pluginy nowe wciepywał i one by tam się dostały no.
Odpowiedz

  • +
  • -
Abes Mapper - zdjęcie Abes Mapper 30.06.2008

A serwer jest wykupiony czy u ciebie na kompie ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 30.06.2008

w taki sposob to moesz tylko wykupic server w jakiejs firmie....
Odpowiedz

  • +
  • -
Novy93 - zdjęcie Novy93 30.06.2008

Poczekam jeszcze troche, może ktoś będzie coś więcej wiedział...
Odpowiedz

  • +
  • -
disiz` - zdjęcie disiz` 30.06.2008

Na serwerze FTP nie postawisz serwera CS.
Musi to być dedykowana maszyna w której masz dostęp do konsoli a FTP tylko do wrzucania map.
Serwer CS czyli HLDS jest programem (tj. gadu gadu) i trzeba go jakoś uruchomić, przez FTP tego nie zrobisz.

Możesz albo postawić w domu drugi komputer których będzie chodził 24/h albo wykupić w jakiejś firmie.

Jeśli wykupisz w danej firmie to tam będziesz miał panel do odpalania serwera.
Jeśli chcesz to w domu zrobić to możesz np. ściągnąć jeden ze skryptów php do odpalania serwera tyle że musiałbyś przy okazji postawić serwer www ;)
Odpowiedz

  • +
  • -
Novy93 - zdjęcie Novy93 30.06.2008

Aha, czyli nie ma takiej opcji o której myślałem... no to dizęki, do zamknięcia.
Odpowiedz
Zablokowany