←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CSGO: Misje & Questy (free bądź kupię...

  • +
  • -
LoganKapuczino - zdjęcie LoganKapuczino 04.01.2020

Witam,



Kupie bądź prosiłbym kogoś o podesłanie fajnej paczki! Mianowicie chodzi o misje do CS:GO na serwerze społecznościowym.

Dokładnie w skrócie chodzi o questy.



Np: 1 Misja (40 headshotów z dgl) za wykonanie misji10/25 pkt do rankingu, a jakby się dało to wolałbym aby wliczało monety/kredyty!



Dałoby rade coś takiego ogarnąć?
Odpowiedz

  • +
  • -
Vruzzi - zdjęcie Vruzzi 04.01.2020

Tutaj masz https://amxx.pl/topi...mmisje-zadania/chyba umiesz pozmieniać skrypty :D nic trudnego

Odpowiedz

  • +
  • -
dreamT - zdjęcie dreamT 10.01.2020

Mogę ci to zrobić z własnym autorskim gui ponieważ ostatnio na jeden serwer robiłem takie coś i twoi gracze w moim gui mogą wybierać poziom trudności misji 

Odpowiedz

  • +
  • -
Deus Vult - zdjęcie Deus Vult 10.01.2020

Zapraszam pw posiadam plugin na misje wszystko ustawiasz w pliku konfiguracyjnym.
Odpowiedz

  • +
  • -
viper367 - zdjęcie viper367 10.01.2020

Mogę ci to zrobić z własnym autorskim gui ponieważ ostatnio na jeden serwer robiłem takie coś i twoi gracze w moim gui mogą wybierać poziom trudności misji 

Gui bez dodatkowych modułów oraz bez ingerencji w plik hud.txt gracza Powodzenia

Odpowiedz

  • +
  • -
Rivit - zdjęcie Rivit 10.01.2020

czysto teoretycznie - nie dalo by sie takiego gui przez motd zrobic? logika itp całkowicie poza serwerem gry. on by tylko wyswietlal dane

Odpowiedz

  • +
  • -
viper367 - zdjęcie viper367 11.01.2020

Teorytycznie by sie dało 

praktycznie na starszych jednostkach motd lubiał  sie długo ładować  wiec moim zdaniem takie rozwiąznie nie ma sensu 

Od siebie dodam że najlepszym sposobem na takie zabawy jest stworzenie pliku .res i wrzucenie go do folderu resource gracza

 

Odpowiedz

  • +
  • -
LoganKapuczino - zdjęcie LoganKapuczino 19.01.2020

Do kogo mogę się odezwać o paczke do misji na serwer CSGO? 

prosiłbym o odpowiedz w tym komentarzu.. 

Odpowiedz

  • +
  • -
Deus Vult - zdjęcie Deus Vult 19.01.2020

Do kogo mogę się odezwać o paczke do misji na serwer CSGO? 

prosiłbym o odpowiedz w tym komentarzu.. 

 

 

 

Zapraszam pw posiadam plugin na misje wszystko ustawiasz w pliku konfiguracyjnym.

Odpowiedz