←  Sprzedam/Kupię/Zamienię

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Sprzedam
Sprzedam przerobione DR STATS / KOLEJKA /...

  • +
  • -
vanillah's Photo vanillah 26.09.2019

Hejka, jako, że mój serwer nie istnieje już troszkę czasu to postanowiłem odsprzedać lekkie modyfikacje, bo po co ma to leżeć bezczynnie na dysku, może komuś się przyda.
 

DR STATS:

- naliczanie czasu rozpoczyna sie od skoku, lub od opuszczenia spawna (patrz screen 1),

- podsumowanie 'runu' w czytelnym menu,

- czasy widoczne w hudzie 'Kolejka' + po ukończeniu 'runu' każdy gracz widzi, jaki czas, gracz zrobił na czacie,

- przy ukończeniu 'runu' od razu przenosi na spawna TT, przez co można poblokować wejścia,wyjścia jakimiś ścianami, tak aby tt nie mógł uciec, tak samo żeby ct nie mógł uciec i nie przedłużać

 

KOLEJKA:

- poprawione dodawanie poświaty dla 1wszego w kolejce (zazwyczaj buguje sie tak, ze dostaje ją tylko pierwszy w rundzie) i poprawione bugi takie jak np. ct mimo śmierci nadal zajmuje w niej miejsce

- anty ghosting

 

takie niewielkie coś, może ktoś będzie zainteresowany, posiadam też inne dodatki do deathruna, takie jak wyścigi poprawione, przystosowane pod autorespawn i wdrożone w hud kolejki (screen 2gi), klany, misje, kostiumy za PP lub ze skrzynek, oraz mogę coś wyskrobać na zlecenie.

Screeny:
1. 3wIovlu.jpg

2. T8j7zQG.jpg

Quote