←  Pytania dotyczące pluginów

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Konta NEO

  • +
  • -
Skrecony - zdjęcie Skrecony 27.06.2019

Czy ktoś potrafi zrobić tak, aby plugin https://amxx.pl/topic/9807-konta-neo/ blokował tylko graczy NS a graczy Steam przepuszczał? Obecnie blokuje wszystkich :/ 
Używam też Dproto i nie wiem czy nie trzeba tam też coś zmienić. 

Odpowiedz

  • +
  • -
Ogen Dogen - zdjęcie Ogen Dogen 27.06.2019

Możesz mieć zainstalowane dproto/reunion i nadal zezwalać na wejście tylko graczom Steam. Najprościej będzie jeśli je po prostu usuniesz ;), lecz jeśli z jakichś powodów go potrzebujesz to w tej linijce w configu dproto/reunion ustaw wartość "5"

# for p.47 clients that do not support unique id generation (default is STEAM_ID_LAN [8])
cid_NoSteam47 = 4

Po co ci ten plugin, jeśli chcesz mieć tylko graczy Steam ?

Odpowiedz

  • +
  • -
Toldi - zdjęcie Toldi 27.06.2019

Ten plugin blokuje wejście osób na serwer ze zmiennym IP. Chodzi mu o to żeby gracz Steam mimo zmiennego IP mógł wbijać w przeciwieństwie do NS. Serwer nadal ma pozostać Steam&NS.

Odpowiedz

  • +
  • -
Skrecony - zdjęcie Skrecony 28.06.2019

Możesz mieć zainstalowane dproto/reunion i nadal zezwalać na wejście tylko graczom Steam. Najprościej będzie jeśli je po prostu usuniesz ;), lecz jeśli z jakichś powodów go potrzebujesz to w tej linijce w configu dproto/reunion ustaw wartość "5"

# for p.47 clients that do not support unique id generation (default is STEAM_ID_LAN [8])
cid_NoSteam47 = 4

Po co ci ten plugin, jeśli chcesz mieć tylko graczy Steam ?

Chce zrobić tak, żeby gracze który posiadają ns muszą się "zarejestrować" 

Odpowiedz

  • +
  • -
wonsz żeczny - zdjęcie wonsz żeczny 28.06.2019

A ja mam takie pytanie.

Kto używa tego pluginu w 2019 roku?

 

Odpowiedz

  • +
  • -
K@MILOVVSKY - zdjęcie K@MILOVVSKY 28.06.2019

 

Możesz mieć zainstalowane dproto/reunion i nadal zezwalać na wejście tylko graczom Steam. Najprościej będzie jeśli je po prostu usuniesz ;), lecz jeśli z jakichś powodów go potrzebujesz to w tej linijce w configu dproto/reunion ustaw wartość "5"

# for p.47 clients that do not support unique id generation (default is STEAM_ID_LAN [8])
cid_NoSteam47 = 4

Po co ci ten plugin, jeśli chcesz mieć tylko graczy Steam ?

Chce zrobić tak, żeby gracze który posiadają ns muszą się "zarejestrować" 

 

 

 

Najpierw chcesz, aby nie wpuszczało NS'ów ze zmiennym IP, a teraz coś piszesz o jakiejś opcji rejestracji. Może sprecyzuj to, co chcesz osiągnąć? Jak zarejestrować, gdzie, co w takim razie z NS, które mają stałe IP?

Odpowiedz

  • +
  • -
Skrecony - zdjęcie Skrecony 28.06.2019

sorry za temat, 

do zamknięcia już zrobiłem :P

Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 28.06.2019

Ale podaj rozwiązanie dla innych szukających też :P
Odpowiedz