←  Poszukiwanie ekipy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

serwery z przyszłoscią, Potrzebny odpowied...

  • +
  • -
TerroRiX - zdjęcie TerroRiX 12.05.2019

Witam, pisałem podobny temat już, ale jakos plany się rozeszły, ale chciałbym wrócić do tematu zrobienia serwera. Chciałbym otworzyć swój własny serwer 1,6. Mod myslałem nad FFA, DD2 z leczeniem. Oczywiscie to początek jednego z kilku serwerów, jakie chciałbym prowadzić. Może to być technik serwerów, który pomoże mi ze wszystkim z czym będę miał problemy, oczywiscie nie za darmo, dogadalibysmy się w prywatnej wiadomosci jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Lub współwłasciciela serwera, wiadomo, jeżeli dobrze, by nam się współpraca ułożyło, razem bysmy otworzyli kolejne serwery. Mam 19 lat, pracuje już, więc pieniądze mam. *Chciałbym tutaj dodać, że jeżeli mielibysmy razem robić serwery to oczekuje od drugiej osoby również wsparcia finansowego*. Jeżeli ktos jest naprawdę zainteresowany i chciałby zrobić cos ciekawego to zapraszam w komentarzach lub po prostu napisać do mnie w prywatnej wiadomosci. 

Chciałbym, aby to były osoby, które miały już stycznosc z takim czyms, ale jeżeli ktos nie będzie miał stycznosci to również dojdziemy do porozumienia. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru / dnia :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Sajmonn - zdjęcie Sajmonn 13.05.2019

Witaj,jestem zainteresowany jakiś kontakt gg? :)
Odpowiedz

  • +
  • -
TerroRiX - zdjęcie TerroRiX 13.05.2019

67950959 A o to moje GG, jakby ktos jeszcze potrzebował 

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 14.05.2019

Także chcę takie serwery prowadzić , mam już 3 . Za jakieś 2-3 miechy może zombie , trzeba doprowadzic te co mam do stanu perfekt ponieważ teraz jest lekka rzeźnia  :D

 

 

Wiele rzeczy brakuje które bym chciał zobaczyć na serwerze dd2 . A tu jeszcze pojawiają się błędy co chwile nowe . 

Odpowiedz