←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

REHLDS
Re hlds pomocy

  • +
  • -
WirtualnyFanatyk's Photo WirtualnyFanatyk 15.10.2018

Czy macie paczkę rehlds + regamedll + resztę od strony RE, wtym matamodą pod to i wraz z dproto (Reunion) .

 

Teraz pytanie czy coda starego muszę kompilować chyba amxmodem z innymi bibliotekami tak? czy jak to wygląda?

 

W końcu którą stronę wybrać hlds czy rehlds? wszędzie mówią że rehlds żre mniej zasobów, co sprawi że prywatna maszyna będzie wydajniejsza.

 

Jakie są problemy?

 

Na komputerze mam windowsa i prosiłbym o paczkę na windowsa może być hlds bądź rehlds. Na serwer planuje linuxa czy to dobrze? czy pluginy tutaj pisane dadzą radę i tu i tu? niezależnie czy pod rehlds czy hlds, linux czy windows?

 

 

//Edit drugie podejście do pisania bo wstecz zrobiłem i na napisałem że prób i poradników przerobiłem kilka i nie działa, PROSZĘ O POMOC bo chcę zabrać się na szybko za pisanie plugów i testy kiedy mam teraz dwa tygodnie.


Edited by WirtualnyFanatyk, 15.10.2018 16:33.
Quote

  • +
  • -
dredek's Photo dredek 16.10.2018

ReHLDS (build 1621) 	Silnik ReHLDS. Zawiera najnowsze, testowe poprawki. Stworzony został poprzez inżynierię wsteczną na podstawie oryginalnego engine w wersji 6153 (plik engine_i486.so)

Posiadam paczkę rehlds na wszystkich moich serwerach wraz z metamodem i dproto.

Nie zauważyłem żeby były jakiekolwiek problemy ze starszymi pluginami, wszystkie działają normalnie i bez zarzutów.

A co do coda to pytanie czy nie lepiej postawić nowego? Jest optymalniejszy i łatwiejszy w użyciu.

 

W tych czasach 3/4 serwerów korzysta z rehlds ze względu na zabezpieczenia serwerów przed cziterami etc. Na Twoim miejscu wybrałbym tak samo jak te 3/4 serwerów.. :P

Na PW masz podesłany rehlds + metamod pod windowsa wraz ze wskazówkami.

 

 

Quote

  • +
  • -
WirtualnyFanatyk's Photo WirtualnyFanatyk 16.10.2018

czyli kompilowanie normalnym kompilatorem z forum może być?

 

Cod stary bzie na 3 serwera tak plauje slow exp 201 high exp 401 i mega 4001, stary cod bo mam w nim wszystko porobione (działa tarcza Swat) itemy i umiejętności klas są pod osobnymi klawiszami ) działam teraz nad nowym hudem od opisu klas i postaci. 

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 16.10.2018

czyli kompilowanie normalnym kompilatorem z forum może być?
Tak może być
Quote

  • +
  • -
maCotsu's Photo maCotsu 16.10.2018

https://neugomon.ru/-> tutaj masz potrzebne pliki do tworzenie serwerów pod reHLDS (sidebar na prawo ) 

Quote

  • +
  • -
tytusek's Photo tytusek 16.10.2018

Rehlds jedyny słuszny wybór teraz jak cos nowego stawiasz nie opartego na orpheu 

Quote

  • +
  • -
WirtualnyFanatyk's Photo WirtualnyFanatyk 17.10.2018

tzn?

Quote

  • +
  • -
tytusek's Photo tytusek 17.10.2018

Orpheu to takie dodatek (modul) czesto w nim sa jakies fajne pluginy do zombiemoda pisane 

na cod modzie raczej perki,klasy zadne na tym nie stoja wiec smialo ReHlds, regame.. re metamod itd instaluj

Quote