←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Problem z serwerem 1.6

Locked

  • +
  • -
Nie Fart's Photo Nie Fart 02.06.2018

Witam, mam mały problem, postawiłem serwer 1.6 z standardowym only DD2, nadałem sobie wszystkie uprawnienia itd, a dostaje kicka z serwera po jakimś czasie jak zminimalizuje gre, wie ktoś moze dlaczego?

 

20180602122807_1.jpg

 

I dodatkowo, serwer cały czas działa, ale gdy go dodałem do tabelki na forum z silnikiem MyBB to pokazuje go jako wyłączony :/

 

 

 

 

 

 

 

Quote

  • +
  • -
Snajperr's Photo Snajperr 02.06.2018

Witam, mam mały problem, postawiłem serwer 1.6 z standardowym only DD2, nadałem sobie wszystkie uprawnienia itd, a dostaje kicka z serwera po jakimś czasie jak zminimalizuje gre, wie ktoś moze dlaczego?

 

20180602122807_1.jpg

 

I dodatkowo, serwer cały czas działa, ale gdy go dodałem do tabelki na forum z silnikiem MyBB to pokazuje go jako wyłączony :/

Jeśli nadałeś wszystkie flagi oprócz "z" to wpisujesz hasło w konsoli po przez setinfo _pw "haslo" ?

Dodałeś serwer do GameTrackera ? Wersja MyBB ?

Quote

  • +
  • -
vanillah's Photo vanillah 02.06.2018

1. w server.cfg zmieniasz mp_autokick "0"

2. podaj wiecej informacji, jaki hosting itp

Quote

  • +
  • -
Nie Fart's Photo Nie Fart 02.06.2018

Snajperr nadałem wszystkie flagi na SteamID wiec hasła nie muszę wpisywać, tak serwer jest dodany do GT i nawet na bannerze z GT który wstawiłem na forum pokazuje ze serwer jest ONLINE, ale w tabelce tylko tego serwera nie czyta.

 

vanillah, no zmieniłem zaraz sprawdze czy zadziała, hosting pukawka, nie wiem serwer musi być dodany do whitelisty zeby go czytało w tabelce czy co?

Quote

  • +
  • -
Nie Fart's Photo Nie Fart 02.06.2018

1. w server.cfg zmieniasz mp_autokick "0"

2. podaj wiecej informacji, jaki hosting itp

Co do kicków, pomogło...

Już mnie nie wyrzuca także dzięki, teraz tylko pozostaje problem dlaczego mi serwera nie czyta w tabelce :/

Quote

  • +
  • -
vanillah's Photo vanillah 02.06.2018

chodzilo mi bardziej o hosting strony www

Quote

  • +
  • -
Nie Fart's Photo Nie Fart 02.06.2018

Temat rozwiązany, wystarczyło zmienić "ServerInfoAnswerType" na "0"

Quote

  • +
  • -
DarkGL's Photo DarkGL 05.06.2018

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked