←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z nożem ZP

  • +
  • -
koloseum - zdjęcie koloseum 27.04.2018

Witam. mam serwer ZM postawiony na VPS pobrałem paczkę bez modeli i każdy model sobie wgrywal według uznania i przed chwilą natrafiłem na taki błąd

FATAL ERROR (shutting down): Mod_NumForName: v_knife_zombie.mdl not found

Dodam że owy model jest we wszystkich folderach a jakoś i tak go nie znaleść może :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Robiin - zdjęcie Robiin 27.04.2018

Pokaż ścieżkę dla tego modelu w pliku sma

Odpowiedz

  • +
  • -
koloseum - zdjęcie koloseum 27.04.2018

W jakim pliku sma ? I jeszcze jeden problem mam bo wgrałęm na serwer gunxpmod ale zapomniałem jak wyłącza sie menu z wybieraniem broni ;P, bo chcę menu z broniami (gunxpmod) a nie to standardowe z zombie plague

jak włączyc menu admina a ZP 4.3 (5.0.5) to co się tworzy różne mody np swarm, nemesis ?

 

 

P.S Zrobił bys mi plugin gunxpmod z 71 lvl ?(to chyba trudne nie jest :D) np 0-24 lvl normal bronie 25-48 gold bronie (10% wiekszy DMG) 49-71 diament bronie (20% wiekszy dmg) ? :) 
Oczywiście zapłace jak będzie trzeba


Użytkownik koloseum edytował ten post 27.04.2018 10:23
Odpowiedz

  • +
  • -
koloseum - zdjęcie koloseum 27.04.2018

z menu broni i menu admina sobie poradziłem :) tylko z reszta nie

Odpowiedz

  • +
  • -
NEQU# - zdjęcie NEQU# 27.04.2018

W jakim pliku sma ? I jeszcze jeden problem mam bo wgrałęm na serwer gunxpmod ale zapomniałem jak wyłącza sie menu z wybieraniem broni ;P, bo chcę menu z broniami (gunxpmod) a nie to standardowe z zombie plague

jak włączyc menu admina a ZP 4.3 (5.0.5) to co się tworzy różne mody np swarm, nemesis ?

 

 

P.S Zrobił bys mi plugin gunxpmod z 71 lvl ?(to chyba trudne nie jest :D) np 0-24 lvl normal bronie 25-48 gold bronie (10% wiekszy DMG) 49-71 diament bronie (20% wiekszy dmg) ? :) 
Oczywiście zapłace jak będzie trzeba

Odezwij się na pw dogadamy się co do tych lvli i całej reszty czego tam chcesz.

Odpowiedz

  • +
  • -
koloseum - zdjęcie koloseum 27.04.2018

 

W jakim pliku sma ? I jeszcze jeden problem mam bo wgrałęm na serwer gunxpmod ale zapomniałem jak wyłącza sie menu z wybieraniem broni ;P, bo chcę menu z broniami (gunxpmod) a nie to standardowe z zombie plague

jak włączyc menu admina a ZP 4.3 (5.0.5) to co się tworzy różne mody np swarm, nemesis ?

 

 

P.S Zrobił bys mi plugin gunxpmod z 71 lvl ?(to chyba trudne nie jest :D) np 0-24 lvl normal bronie 25-48 gold bronie (10% wiekszy DMG) 49-71 diament bronie (20% wiekszy dmg) ? :) 
Oczywiście zapłace jak będzie trzeba

Odezwij się na pw dogadamy się co do tych lvli i całej reszty czego tam chcesz.

 

Napisałem do cb mam nick Hobbitek :D na gg

Odpowiedz