←  Mapy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

DE
Zapłace Kompilacja mapy

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 13.02.2018

Witam a więc mam mega problem nie jestem w stanie kompilować mapy nie wiem mam dodane tam gdzie maja być pliki wad i mi ich nie czyta w kompilacji 

 

mam juz mape lecz po dodaniu bytu w pomieszczeniu o nazwie light_environment światło jest wszędzie i na mapie dd2 jest bardzo jasno ze w niektorych miejscach sa spadki do 40 fps i kompilował mi znajomy lecz teraz mi nie chce kompilować 

 

i ja bym chciał aby tylko dodać światło w tym pomieszczeniu pod dd2 i mi ją skompilować aby mieć plik bsp.  mam tez mape bez swiatla i jest wszystko git , lecz nie ma swiatla w pomieszczeniu :D 

 

zapłacić mogę za pośrednictwem bm.pl nawet 15 zł 

 

http://www54.zippysh...F9Hfl/file.html

 

juz mam dość tych map 

 

chyba ze ktoś jeszcze wynajdzie jakiś wspaniały sposób abym sam to zrobił , nie mam pojęcia co mam źle wszystko dodane tak jak trzeba nawet przez bat nie czyta mi wad chyba ze da sie jeszcze jakoś do bata dodać wad ? 


Użytkownik wariat aka pro edytował ten post 13.02.2018 13:00
Odpowiedz

  • +
  • -
ZBA - zdjęcie ZBA 13.02.2018

Ta mapa posiada dziury i jest niemożliwa do skompilowania. Można by je naprawić, ale to głupiego robota. To nie jest oryginalny dust2 tylko jakiś po przejściach.

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 13.02.2018

Ale napisalem przeciez ze mam skompilowane 2 wersje bez swiatla w tym pomieszczeniu i ze swiatlem w kazdym miejscu na mapa


I przeciez tu nie ma zadnych bledow na twj mapie z tego co wiem mibsie kompilujebmapa bez wadu czyli wazy dokladnie 0.8 mb ale nie da sie wejsc na serwer jesli nie masz pliku wad w cstrikie
Użytkownik wariat aka pro edytował ten post 13.02.2018 15:52
Odpowiedz

  • +
  • -
ZBA - zdjęcie ZBA 13.02.2018

Mapa posiada błędy dlatego między innymi nie ma poprawnego światła. Ten plik źródłowy dust2 jest lewy i na pewno nie pochodzi od oryginalnego źródła

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 13.02.2018

To powiedz mi jakboni rabia inne wersje dd2
Odpowiedz

  • +
  • -
ZBA - zdjęcie ZBA 13.02.2018

Naprawiają takie jak te, albo posiadają inne wersje źródłowe tej mapy.

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 13.02.2018

Ej ale to jest dziwne to co piszesz bo ja jak testowalem plugin z gosciem co mi go robil to zrobil mape na tym pliku dd2 tylko bez zadnych scian i tak dalej razem ze swiatlem w pomieszczeniu , a jaki to jest blad moze jestem w stanie go naprawic
Odpowiedz

  • +
  • -
ZBA - zdjęcie ZBA 13.02.2018

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz swój problem najlepiej jak potrafisz na PW i mogę ci odpłatnie pomóc.

Odpowiedz

wariat aka pro - zdjęcie wariat aka pro 13.02.2018

Skoro tak przedstawiasz sytuacje to chyba mozna zamknac temat , napisze do cb jak będę w domu po 22 aktualnie jestem w pracy
Odpowiedz