←  Mapy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

DE
Zapłace Kompilacja mapy

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 13.02.2018

Witam a więc mam mega problem nie jestem w stanie kompilować mapy nie wiem mam dodane tam gdzie maja być pliki wad i mi ich nie czyta w kompilacji 

 

mam juz mape lecz po dodaniu bytu w pomieszczeniu o nazwie light_environment światło jest wszędzie i na mapie dd2 jest bardzo jasno ze w niektorych miejscach sa spadki do 40 fps i kompilował mi znajomy lecz teraz mi nie chce kompilować 

 

i ja bym chciał aby tylko dodać światło w tym pomieszczeniu pod dd2 i mi ją skompilować aby mieć plik bsp.  mam tez mape bez swiatla i jest wszystko git , lecz nie ma swiatla w pomieszczeniu :D 

 

zapłacić mogę za pośrednictwem bm.pl nawet 15 zł 

 

http://www54.zippysh...F9Hfl/file.html

 

juz mam dość tych map 

 

chyba ze ktoś jeszcze wynajdzie jakiś wspaniały sposób abym sam to zrobił , nie mam pojęcia co mam źle wszystko dodane tak jak trzeba nawet przez bat nie czyta mi wad chyba ze da sie jeszcze jakoś do bata dodać wad ? 


Edited by wariat aka pro, 13.02.2018 13:00.
Quote

  • +
  • -
ZBA's Photo ZBA 13.02.2018

Ta mapa posiada dziury i jest niemożliwa do skompilowania. Można by je naprawić, ale to głupiego robota. To nie jest oryginalny dust2 tylko jakiś po przejściach.

Quote

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 13.02.2018

Ale napisalem przeciez ze mam skompilowane 2 wersje bez swiatla w tym pomieszczeniu i ze swiatlem w kazdym miejscu na mapa


I przeciez tu nie ma zadnych bledow na twj mapie z tego co wiem mibsie kompilujebmapa bez wadu czyli wazy dokladnie 0.8 mb ale nie da sie wejsc na serwer jesli nie masz pliku wad w cstrikie
Edited by wariat aka pro, 13.02.2018 15:52.
Quote

  • +
  • -
ZBA's Photo ZBA 13.02.2018

Mapa posiada błędy dlatego między innymi nie ma poprawnego światła. Ten plik źródłowy dust2 jest lewy i na pewno nie pochodzi od oryginalnego źródła

Quote

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 13.02.2018

To powiedz mi jakboni rabia inne wersje dd2
Quote

  • +
  • -
ZBA's Photo ZBA 13.02.2018

Naprawiają takie jak te, albo posiadają inne wersje źródłowe tej mapy.

Quote

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 13.02.2018

Ej ale to jest dziwne to co piszesz bo ja jak testowalem plugin z gosciem co mi go robil to zrobil mape na tym pliku dd2 tylko bez zadnych scian i tak dalej razem ze swiatlem w pomieszczeniu , a jaki to jest blad moze jestem w stanie go naprawic
Quote

  • +
  • -
ZBA's Photo ZBA 13.02.2018

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz swój problem najlepiej jak potrafisz na PW i mogę ci odpłatnie pomóc.

Quote

wariat aka pro's Photo wariat aka pro 13.02.2018

Skoro tak przedstawiasz sytuacje to chyba mozna zamknac temat , napisze do cb jak będę w domu po 22 aktualnie jestem w pracy
Quote