←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Lagi na serwerze przy odtwarzaniu dźwięków.

  • +
  • -
Lizka - zdjęcie Lizka 18.11.2017

Witam od jakiegoś czasu mam problem na serwerze mianowicie niektórzy gracze narzekają na lagi na serwerze mianowicie jak ktoś rzuca granata czy tez leci dźwięk odliczania do końca zmiany mapy większość graczy ma laga na 1 może 2 sekundy.Podrzucę server.cfg może coś mam źle ustawione? Mam także reHLDS

 

 

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Maaq - zdjęcie Maaq 19.11.2017

Podaj wersję reHLDSa i pluginy, które masz na serwerze.

Odpowiedz

  • +
  • -
Lizka - zdjęcie Lizka 19.11.2017

Ale to nie jest wina reHLDS bo to mam już przed wgraniem reHLDS do tego na każdym serwerze to występuje gdzie każdym serwer ma inne pluginy, wydaje mi się ze coś jest server.cfg

Odpowiedz

MAGNET FRA - zdjęcie MAGNET FRA 19.11.2017

Witam od jakiegoś czasu mam problem na serwerze mianowicie niektórzy gracze narzekają na lagi na serwerze mianowicie jak ktoś rzuca granata czy tez leci dźwięk odliczania do końca zmiany mapy większość graczy ma laga na 1 może 2 sekundy.Podrzucę server.cfg może coś mam źle ustawione? Mam także reHLDS

 a może oni maja słabego kompa do cs ? bo takie coś wystepuje przy słabych wymaganiach :) niech sprawdza ile fps maja 

Odpowiedz

  • +
  • -
Lizka - zdjęcie Lizka 19.11.2017

Nie no normalnie 100FPS to dziwne jest bo występuje przy dźwiękach typu head shot czy fire in the hole i to tylko u mnie jest bo idę na inna siec to normalnie działa

Odpowiedz

MAGNET FRA - zdjęcie MAGNET FRA 19.11.2017

Nie no normalnie 100FPS to dziwne jest bo występuje przy dźwiękach typu head shot czy fire in the hole i to tylko u mnie jest bo idę na inna siec to normalnie działa

spróbuj na takiej konfiguracji 

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Lizka - zdjęcie Lizka 19.11.2017

Łap repke zmieniłem na

 

host_framerate 0
""
sv_maxrate 25000
""
sv_minrate 10000
""
sv_maxupdaterate 100
""
sv_minupdaterate 66

 

sv_airaccelerate "1000"
sv_airmove "10"

 

będę czekał na efekty


Użytkownik Lizka edytował ten post 19.11.2017 16:07
Odpowiedz