←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

JailBreak - zasady

  • +
  • -
Wizardius's Photo Wizardius 26.10.2009

Prezentuje wam mój pierwszy plugin :) (Knopers mi pomogl i poprawił troche kod :P)

Po wpisaniu /zasady pojawia nam się takie o to menu:



Posted Image


A po wcisnięciu na np "Zasady Straznika" pojawia nam sie to okienko co jest po wejsciu na serwer tylko ze z wypisanymi zasadami :)

Instalacja:

jail_zasady.amxx do addons/amxmodx/plugins

wszsytkie pliki .txt do folderu cstrike



Jak ktoś nie umie sobie przerobić pluginu wedle swojego uznania pisać na gg 8821109 ;)

Attached Files

Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 27.10.2009

Po co tagi
w każdej linijce ? ;>
Quote

bywa's Photo bywa 28.10.2009

Mam pytanie czy ja zmieni coś w notatniku to to się w zasadach zmieni bo sądzę że nie xD

i co jeszcze z jali_zasady.sma
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 28.10.2009

Mam pytanie czy ja zmieni coś w notatniku to to się w zasadach zmieni bo sądzę że nie xD

A to myślisz że po co są te pliki txt ?
To właśnie one są wyświetlane, więc każda zmiana da efekt ;)
Quote

  • +
  • -
Wizardius's Photo Wizardius 28.10.2009

Hm samych zasad sam nie pisałem, znalazlem je gdzieś w internecie :P Wiec błedy ortograficzne nie są by me :P

Jak dałem center na początku i na końcu, to text był i tak rozwalony.. ;/
Quote

Rubasze's Photo Rubasze 31.10.2009

Witam mam plugin który usuwa motd jak sie wchodzi na serwa.
I jak wgralem tego pluga to jak wejde na serwer to za pierwszym razem zamiast zasad jest motd te co jest przy wejsciu dopiero przy drugim razie jest normalnie.
Jak zrobic aby od razu po wybrania rodzaju zasad bylo odpowiednie motd z zasadami?

PS: Jeśli mam ten plugin do wylaczania motd przy wejściu na serwer mogę motd.ini usnac ? Aby nie było takich problemow
Quote

Wiewiorek's Photo Wiewiorek 06.11.2009

mozna tak zmienic zeby dzialalo na /jail albo /pomoc najlepiej na to i na to ;)
Quote

  • +
  • -
Bad's Photo Bad 06.11.2009

mozna jezeli zmienisz ta linijke

register_clcmd("say /zasady", "xmenu");

na

register_clcmd("say /jail", "xmenu"); 
register_clcmd("say /pomoc", "xmenu"); 
Quote

Rubasze's Photo Rubasze 07.11.2009

ej ludzie co zrobic żeby od razu za pierwszym razem pokazywało się po wybraniu opcji regulamin

bo u mnie jak wpisze za pierwszym razem /regulamin i wybiorę opcje to pokazuję sie motd(te główne przy wejsciu na serwer) dopiero za drugim jest normalnie

:help:
Quote

  • +
  • -
Bad's Photo Bad 07.11.2009

u wszystkich tak jest :P
Quote

Rubasze's Photo Rubasze 08.11.2009

aha to znaczy że autor tak zrobił ;P
Quote

  • +
  • -
Charlie P.'s Photo Charlie P. 11.02.2010

Mam z tym problem. Jak wpisze "/zasady" i wybiorę, np. "Strażnik" to w okienku nic nie mam ;/ tylko jest napisane "zasadyf.txt"

Nic nie zmieniałem. Patrzyłem do tego pliku i jest napisane kodem HTML wszystko tak jak ma byc. A na serwie mi nie czyta. Co jest grane?
Quote

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon's Photo mgr inż. Pavulon 11.02.2010

Mam z tym problem. Jak wpisze "/zasady" i wybiorę, np. "Strażnik" to w okienku nic nie mam ;/ tylko jest napisane "zasadyf.txt"

Nic nie zmieniałem. Patrzyłem do tego pliku i jest napisane kodem HTML wszystko tak jak ma byc. A na serwie mi nie czyta. Co jest grane?


Widocznie nie wrzuciłeś wszystkich plików lub dałeś je nie tam gdzie trzeba. Poza tym to nie jest temat do rozmowy o twoich problemach.
Quote

  • +
  • -
chorus's Photo chorus 25.03.2012

Dzięki za plugin wszystko fajnie działa =). A jak ktoś narzeka że nie: ludzie czy wy nawet nie potraficie wgrać 4 plików na krzyż, jak macie rozpisaną instrukcję?! Trochę samodzielności...
Quote