←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czity używane w Counter-Strike 1.6

  • +
  • -
SzukajacyPomocy - zdjęcie SzukajacyPomocy 15.07.2017

Witam,

 

Jestem w trakcie tworzenia bazy używanych cheatów w Counter-Strike 1.6.

 

W temacie każdy użytkownik ma prawo się wypowiedzieć lecz proszę aby posty odnosiły się do treści tematu.

 

Posty można pisać zachowując wzór, tak aby było mi łatwiej wyłapać wszystkie informacje podawane przez użytkownika, przykładowo:

 

Nazwa czita: Leis

Link do czita: Link do wspomagacza

 

Jeśli temat został napisany w złym dziale, proszę o jego przeniesienie.

 

Pozdrawiam.

 

Odpowiedz

  • +
  • -
MaxioR - zdjęcie MaxioR 15.07.2017

Jaki sens ma twój temat skoro daje tylko łatwiejsze wyszukiwanie czitów dla dzieciaków?

Baza czitów która pomaga eliminować cziterów już jest więc twój wątek zbędny.

https://amxx.pl/topi...-update-tematu/

Rechecker

Odpowiedz

  • +
  • -
SzukajacyPomocy - zdjęcie SzukajacyPomocy 15.07.2017

Ma taki sens, że robię zbiór czitów aby je dopisać do tego co jest już zrobione. Dla Twojej informacji, rechecker nie ma zawartych wszystkich czitów i jest tylko zbiorem jakiejś części, ja tworzę zupełnie nową bazę, dopisując je tworzę dużo większą ochronę dla serwera.

 

Z drugiej strony to nie jest złe, może w końcu "najlepsze sieci serwerów" zaktualizowały by swoje serwery aby dało się na nich normalnie grać bo bez tego tematu, również jest pełno cziterów.


Użytkownik SzukajacyPomocy edytował ten post 15.07.2017 19:36
Odpowiedz

  • +
  • -
Toldi - zdjęcie Toldi 15.07.2017

Ma taki sens, że robię zbiór czitów aby je dopisać do tego co jest już zrobione. Dla Twojej informacji, rechecker nie ma zawartych wszystkich czitów i jest tylko zbiorem jakiejś części, ja tworzę zupełnie nową bazę, dopisując je tworzę dużo większą ochronę dla serwera.

 

Z drugiej strony to nie jest złe, może w końcu "najlepsze sieci serwerów" zaktualizowały by swoje serwery aby dało się na nich normalnie grać bo bez tego tematu, również jest pełno cziterów.

Tak czy siak zdecydowanie dużo "dzieci" skorzystało by z tego żeby ułatwić sobie grę. Wejdź sobie na ruskie strony i zapisuj czity w notatniku bo u nich tam pełno tego jest zapewne w tej dziedzinie.

Odpowiedz

  • +
  • -
SP3D! - zdjęcie SP3D! 16.07.2017

Ewentualnie Zgromadzić dużo haxów w notatniku wstawić na stronkę jakąś i wysłać linka na pw :) , albo zrobić .rar wstawić tu za hasłować i hasło na pw dać.

Odpowiedz

  • +
  • -
SzukajacyPomocy - zdjęcie SzukajacyPomocy 16.07.2017

Gdyby komuś się chciało zrobić taki zbiór .rar i podesłać na pw, bądź w temacie tak jak mówi kolega wyżej, śmiało. :) Również jeśli jest ktoś chętny indywidulanie aby pomóc przy wyszukiwaniu czitów, zapraszam do współpracy. :P

Odpowiedz