←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Wiadomość powitalna, informacje - konsola

Locked

  • +
  • -
Aezakmi's Photo Aezakmi 20.10.2009

Witam. W amx jest coś takiego, że podczas wchodzenia na serwer, w konsoli widzimy informacje na temat mapy, ile czasu, ilu graczy, jakie moduły, pluginy i informacje o serwerze napisane przez właściciela, np. admini, numery gg itp. Natomiast w amxx przy uruchamianiu serwera jest pustka. W konsoli widać tylko ip serwera, connected, privileges set i wchodzimy do gry. I właśnie chciałbym w amxx 1.76d! mieć coś takiego, co w amx. Jaki plugin jest mi potrzebny, jakie ustawienia i pliki mam wykonać?
Quote

  • +
  • -
Saper's Photo Saper 20.10.2009

pierwszo o takim czyms slysze... a moglbys wykonac screena i to pokazac... ???
Quote

  • +
  • -
Aezakmi's Photo Aezakmi 21.10.2009

Proszę. O to mi właśnie chodzi.

Dołączona grafika
Quote

  • +
  • -
Saper's Photo Saper 21.10.2009

Wiec tak , zeby cos takiego uzyskac trzeba bylo by pprzerabiac pluginy/plugin z amxxa lub moze metamoda czy tez moduly ...
Jezeli ktos by wiedzial co i jak to i tak zapewne zaduzo pracy z tym by bylo, wiec zapomnij o tym pomysle... Takiej pomocy nie uzyskasz.... Moge sie mylic, ale to co mowie to raczej 70% prawdy....
Quote

  • +
  • -
Portek's Photo Portek 21.10.2009

Zacznijmy od tego że to cs 1.5, działa na AmxMod (nie AmxMod X). Sam tekst z podstawowym info wydrukować u gracza w konsoli to nie sztuka tylko po co? Z reguły i tak nikt tego nie czyta ^^
Quote

  • +
  • -
Aezakmi's Photo Aezakmi 21.10.2009

Z reguły i tak nikt tego nie czyta ^^

Ten czerwony nick jest chyba nie na miejscu. Taką odpowiedź również mógłbym uzyskać na stronie o warzywach. Na oddatek serwery na 1.5 funkcjonują także na amxmodx 1.60 i 1.76d... hehe ^^... no nic, znajdę czas to trzeba będzie się pobawić i spróbować zrobić takie "cuś".

@EDIT
Wiem, nie wyraziłem się jasno, jednak screen który pokazałem przedstawił idealnie mój problem. Odpowiedź jest banalna... to plugin welcomemsg.amxx (po wejściu do gry) lub freewelcomemsg.amxx (przed wejściem w konsoli, jak na screenie). Czasem i welcomemsg.amxx też jest w konsoli (zależne od scriptingu).
Quote
Locked