←  Ogólne

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Serwery+Hosting

  • +
  • -
PaNiKa's Photo PaNiKa 18.10.2009

Witam mam 2 pytania do ludzi.

1.

Jakie serwery obecnie warto tworzyć...
Chodzi mi o to żeby był zaludniony.
Wiem,wiem pewnie powiecie ,że trzeba dobrze zareklamować,ale skoro jest tyle serwerów to musi być jakiś dominator ,gdzie jest zawsze popyt.

2.

Gdzie hosting serwera polecacie?
Powiedzmy do 4 zł za slota
Jak będzie taniej niż 4 to jeszcze lepiej to np.ogarnie się 2 serwery.
Oczywiście chodzi mi o publika,ładne pingi,dobra renoma,fachowe podejście do klienta ,oraz pomoc w sprawach konfiguracji.

Z góry dzięki i pozdrawiam :>
Quote

  • +
  • -
kasza's Photo kasza 18.10.2009

Wiem,wiem pewnie powiecie ,że trzeba dobrze zareklamować,ale skoro jest tyle serwerów to musi być jakiś dominator ,gdzie jest zawsze popyt.

Ost. postawilem serwer DeathRund (za namowa 2 admina), nie bylem do tego przekonany, ale jak zobaczylem ile ludzi w to gra, jak to wciaga to sam zaczolem an tym grac. Modne sa tez FFa+BF2, i mody typu diablo.

Gdzie hosting serwera polecacie?
Powiedzmy do 4 zł za slota

Pewnie jak powiem Tserwery.pl po mnie wysmiesz (wysmiejecie) bo powiecie ze chce sie podlizac, ale tak nie jest. Mam u niech serwa, zadnych klopotow nie mam. ;) (i nie odbierzcie tego ze skoro maja amxx.pl ta sa dobzi, zanim jeszcze mieli to forum to pisalem coagle to samo O:) )
Quote

  • +
  • -
zer0.'s Photo zer0. 18.10.2009

Popyt przeważnie jest na serwerach 'level;owych', motywuje to gracza do dalszej gry.

// Na mój gust KZ cieszy się popularnością.
Quote

  • +
  • -
Gutaj's Photo Gutaj 18.10.2009

Hmm co do serwera no to Deathrun, albo jakis z levelem diablo lub war3 ;) te serwery bardzo często są pełne

Co do serwera za taką kase no to hmm Tserwery.pl grałem na serwerach od nich i dobre pingi są jak i stabilność jak coś troche z niższej pułki to gry.wilan.pl ;)
Quote

  • +
  • -
emblaze's Photo emblaze 18.10.2009

1. Jak ja widze to serwery JailBreak często są pełne (nawet steamowych pare jest) ;)
Quote

  • +
  • -
PaNiKa's Photo PaNiKa 19.10.2009

Ktoś jeszcze pomoże lub coś sypnie wiedzą ;>
Quote

  • +
  • -
c1rca's Photo c1rca 19.10.2009

DiabloMod, ZombieMod, Deathrun, i mody na lvl..

Zero KZ - chyba śnisz, wlaśnie bardzo mało osób gra na tym modzie iż na dluższy czas jest nudny..

Co do hostingu 4zł za slot, polecam Ci eserv.pl, niceshoot.pl ?
Quote