←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

pluginy nie tylko do cs

Zablokowany

  • +
  • -
Rucer - zdjęcie Rucer 15.10.2009

Przydało by się na forum zrobic dział pluginy nap do Half life bo przecież to jest forum o AMXX a nie tylko o cs.
Proponował bym zrobic. Dział np.Counter strike i tam kategoria pluginy i tak samo z Half - life i innymi grami :)
Odpowiedz

olmen - zdjęcie olmen 15.10.2009

zauważyłeś że prawie wszystkie pluginy z CS'a amx działają w HL?
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 15.10.2009

Większość jest robiona pod CS 1.6
Duża część będzie działała na CS:CZ
Ale na HL'a to mało co zostanie, a tym bardziej nie ma sensu robienia osobnego działu.
Odpowiedz

  • +
  • -
L0rdS^P0l4K - zdjęcie L0rdS^P0l4K 16.10.2009

Trzeba również uzmysłowić sobie ile tak na prawdę jest tych ludzi którzy prowadzą serwery HalfLife. Wiem że Luffa ma dobrze prosperujący jednak polskie może się mylę ale myślę że polskie serwery HL nie prosperują dobrze...


@edit na gametrackerze mamy 6 serwerów z czego 3 po 8 slotów aktualnie po 0/8 i 3 jako tako prosperujące największy i najwyżej w rankingu jest serwer luffy...
Odpowiedz

  • +
  • -
Rucer - zdjęcie Rucer 16.10.2009

no to mozna dopisac w regulamine ze trzeba dopisywać na początku do jakiej gry przystosowany jest plugin np. [CS]cos tam cos tam , [HL] , [TF] itp.
Odpowiedz

  • +
  • -
mgr inż. Pavulon - zdjęcie mgr inż. Pavulon 16.10.2009

no to mozna dopisac w regulamine ze trzeba dopisywać na początku do jakiej gry przystosowany jest plugin np. [CS]cos tam cos tam , [HL] , [TF] itp.

bez sensu...
wszystkie pluginy które tu są są pisane pod CS'a 1.6...
Jeżeli jakiś plugin jest pisany pod coś innego to jest to zaznaczone w treści.
Nie wiem po co w ogóle chcesz tak kombinować.
Odpowiedz

  • +
  • -
kasza - zdjęcie kasza 16.10.2009

Zeby kazdy inny mial w hu wiecej roboty tylko poto zeby mu sie latwiej zyło :zly:
Odpowiedz

  • +
  • -
Rucer - zdjęcie Rucer 16.10.2009

spokojnie, to tylko propozycja jest.
Odpowiedz

  • +
  • -
kyku - zdjęcie kyku 16.10.2009

bez sensu :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 17.10.2009

Mija się taka operacja z celem, to co prawda support AmxModX ale działanie o którym piszesz jest troszke idiotyczne. Kładziemy nacisk na pomoc przy serwerach HL1 i myślę że tak pozostanie, bo to wychodzi nam najlepiej. Nie wiem czy ktoś napisze Ci plugin pod TF jeśli nie zna podstawowych komend.
Odpowiedz

Gość__* 17.10.2009

AMXMODX jest modem pod silnik hl, a więc działa tak samo na HL/CS. Gdy ktoś dodaje wtyczkę ( 'plugin' ) może opisać dodatkowo na jakich silnikach wtyczka zadziała w 100%. Osobiście, gdy jeszcze miałem forum planowałem stworzyć support sourcemod'a ... Nie powstał z jednego powodu - Brak fachowców z samego oprogramowania i osób, które dość sensownie operują SorcePawn'em. Na pewno przyszła wersja CS'a lub inna podobna gra nie będzie już oparta na AMXX.
Odpowiedz

  • +
  • -
Knopers - zdjęcie Knopers 17.10.2009

Na pewno przyszła wersja CS'a lub inna podobna gra nie będzie już oparta na AMXX.

kur3k zawsze można się nauczyć paru rzeczy wystarczy tylko mieć chęci i czas :P
Moze też by się przydał jakiś dobry korepetytor :P
Odpowiedz
Zablokowany