←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

amx_ssban

  • +
  • -
abaddon1987 - zdjęcie abaddon1987 05.06.2016

witam serdecznie piszę w takiej sprawie ponieważ mam problem z pewną rzeczą mianowicie po zrobieniu ssow na serwerze pokazuje mi bład ml_notfound plugin działa lecz nie mogę wybrać ilości robionych ssów i nie pokazuje mi w reason wstaw ssy na forum gdzie mam to ustawione jakieś podpowiedzi bardzo bym prosił w załączniku wysyłam ss z gry

Załączone miniatury

  • zrzut ekranu1.png
Odpowiedz

  • +
  • -
Robiin - zdjęcie Robiin 05.06.2016

znajdź w pliczku amxbans.cfg

amxbans_custom_statictime

i zmień na

amxbans_custom_statictime 1

Potem ustaw powody na www, lub w pliczku bodajże amxbans.ini. Poczytaj w temacie, na pewno będzie napisze wszystko, a jeśli nie, to w poprzednich wersjach popatrz.

Odpowiedz

  • +
  • -
abaddon1987 - zdjęcie abaddon1987 05.06.2016

zrobiłem to lecz niestety dalej mam ten sam błąd i już naprawdę nie wiem co należałoby zrobić dodałem również powody banów to ich nawet w konsoli nie widzę tak samo nie wyświetla mi się długość bana

Odpowiedz

  • +
  • -
Reebok - zdjęcie Reebok 05.06.2016

asik nie opowiadaj głupot, abaddon zobacz czy wgrałes plik amxbans.txt do data/lang

Odpowiedz

  • +
  • -
Robiin - zdjęcie Robiin 05.06.2016

asik nie opowiadaj głupot, abaddon zobacz czy wgrałes plik amxbans.txt do data/lang

Nie może ustawić ilości ssów, i nie może ustawić powodów. Gdzie tu "głupoty"? Domyślam się że ma zainstalowanego na www bansa, dlatego mu podpowiadam żeby sprawdził tematy z pluginami, lepszej podpowiedzi niż w temacie od autora chyba nie będzie, prawda?

 

A co do ML_notfound to rzeczywiście chodzi o plik *.txt, masz tutaj z wersji "stable" (https://amxx.pl/topi...-edit-23082012/)

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
abaddon1987 - zdjęcie abaddon1987 05.06.2016

dobrze dziękuje bardzo za pomoc juz wszystko działa :)

 

 

 

 

mozna zamknac:)

Odpowiedz