←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z codem, klasami

  • +
  • -
Tabasko. - zdjęcie Tabasko. 12.05.2016

Witam, mam taki problem, gdyż zrobiłem klase premium wszystko tak jak powinno być, już nie pierwszy raz to robiłem i znam się na tym aczkolwiek tutaj poszło coś nie tak, do czego zmierzam zrobiłem klase o nazwie codclass_rozrabiaka.sma skomplikowałem ja wszystko jest okay potem plik amxx dodałem do plugins czyli standardowo i dopisałem do plugins cod mod codckass_rozrabiaka.amxx potem reset serwera i klasy nie ma w menu wyboru klas ;/

Odpowiedz

FaaaRt. - zdjęcie FaaaRt. 12.05.2016

 

 

zrobiłem klase o nazwie codclass_rozrabiaka.sma

 

 

dopisałem do plugins cod mod codckass_rozrabiaka.amxx

To jak to w końcu się nazywa:)?

Odpowiedz

  • +
  • -
Epal - zdjęcie Epal 13.05.2016

a czy masz na serwie frakcje bo jeśli tak to jak w klasie nie masz frakcji to ci się nie pokoaże

Odpowiedz

  • +
  • -
Mr. >X<^^ - zdjęcie Mr. >X<^^ 13.05.2016

Miałem taki sam problem. Klasa którą zrobiłem po wgraniu na serwer pokazywał się opis pod 3 a frakcji są 2. A w /klasa jej w ogóle nie było po czym jak w cod_frakcje.ini dopisałem ją na koniec tak jak inne klasy także nie można było jej wybrać :V

Też liczę o pomoc :D

 

 

Odpowiedz

  • +
  • -
Tabasko. - zdjęcie Tabasko. 13.05.2016

Przepraszam, za pomyłkę literówki, codclass_rozrabiaka.amxx taką klase wgrałem, żadnych frakcji nie mam, tylko dziwi mnie ze klasy wogóle się nie pokazują

Odpowiedz

  • +
  • -
Linux' - zdjęcie Linux' 13.05.2016

Wpisz w konsoli serwera amx_plugins i sprawdź czy klasa znajduje się na liście
Odpowiedz

  • +
  • -
Tabasko. - zdjęcie Tabasko. 13.05.2016

jak wpisuje te komendę to zadne klasy sie tam nie znajdują tylko pluginy typu timer paki itp a pluginów z coda to wogóle sie nie wyswietla

Odpowiedz

  • +
  • -
Karko85 - zdjęcie Karko85 13.05.2016

A sprawdzałeś wszystko czy nie popełniłeś w plugins_codmod literówki , litery a nawet kropeczki , błędem też może być frakcja tak jak kolega mówił lub jest coś nie tak z pluginem... 

Odpowiedz