←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Mnożenie się nicków w SQL

  • +
  • -
Jaszczurek - zdjęcie Jaszczurek 24.04.2016

Witam. Coś jest nie tak z zapisem w pluginie, zamiast zapisywać jednego nicku w tabeli, to zapisuje ich kilka (po zmianie mapy lub restarcie serwera). Jak takie coś naprawić? Chciałbym żeby dla każdego zapisywał się jeden nick, bo po zmianie mapy wszystko się resetuje.

Odpowiedz

  • +
  • -
Karko85 - zdjęcie Karko85 24.04.2016

Ale w top15 czy co? Tabela wyników ? Jakieś ssy?

Odpowiedz

  • +
  • -
Jaszczurek - zdjęcie Jaszczurek 24.04.2016

Chodzi o bazę danych.

Przykład dublowania się nicków:

 

650_bez_tytu_u.jpg

Odpowiedz

  • +
  • -
Linux' - zdjęcie Linux' 24.04.2016

Przy nadpisywaniu danych, zamiast aktualizowac je do bazy tworzony jest pewnie nowy wpis. Co to za plugin, podaj wiecej szczegolow i najlepiej sma.

Odpowiedz

  • +
  • -
Jaszczurek - zdjęcie Jaszczurek 24.04.2016

Jest to ten plugin:

 

Spoiler

 

Przez to duplikowanie się, po zmianie mapy nikt nie ma skinów, skrzynek, kluczy.

 

+ dorzucam jeszcze plik sql.inl który pewnie będzie potrzebny:

 

Spoiler

Użytkownik Jaszczurek edytował ten post 24.04.2016 19:05
Odpowiedz

  • +
  • -
Linux' - zdjęcie Linux' 25.04.2016

Jest dokładnie tak jak to opisałem. Trzeba by to przerobić poza tym kod to kompletna klapa, widzę całą mase rzeczy którą bym poporawiał. Niestety za dużo roboty jak dla mnie, by udzielić darmowej pomocy.

Odpowiedz

  • +
  • -
Jaszczurek - zdjęcie Jaszczurek 25.04.2016

Jest dokładnie tak jak to opisałem. Trzeba by to przerobić poza tym kod to kompletna klapa, widzę całą mase rzeczy którą bym poporawiał. Niestety za dużo roboty jak dla mnie, by udzielić darmowej pomocy.

 

Jeśli masz chęci żeby to naprawić, żeby działało jak trzeba, to mogę również zapłacić.

 

Poszło pw.

Odpowiedz

  • +
  • -
GwynBleidD - zdjęcie GwynBleidD 29.04.2016

Podaj strukturę bazy. Widzę przeczytałeś mój poradnik o tym, jak zoptymalizować zapytania INSERT / UPDATE, jednak nie do końca - nie dodałeś odpowiednich kluczy w bazie przez co każdy rekord jest dodawany jako nowy, zamiast nadpisywać istniejący.

Odpowiedz