←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ZP]SKLEP ZA AP/Klasy ZM

  • +
  • -
xUan - zdjęcie xUan 17.04.2016

Cześć mam problem ze sklepem [ZP] Nie wiem dokładnie jak go konfigurować i edytować :)
A chciałbym w nim pozmieniać i pousuwać z niego sporo rzeczy i pozmieniać cene za AmmoPacki ktoś pomógłby? :>
I oczywiście jak dodać dodatkową opcję w tym sklepie *VIP EXTRA ITEMS* coś w ten design i,żeby mogli wchodzić tam tylko VIPY i kupować itemki inne niż ludzie bez VIPA :)

///
Drugi problem to klasy ZM,jak je edytować,nazwy i jak zrobić,żeby klasa była możliwa tylko dla Admina/Vipa?Np. Hunter: *opis* [VIP] I jak je dodawać,usuwać,edytować :>
Także w klasach ZM jak naprawić klasę czy coś bo przed nazwą klasy ZM jest ML_NOTFOUND?
Proszę bardzo o pomoc zostawiam + !!!

MOJE GG W RAZIE W : 53107501

Odpowiedz

  • +
  • -
Robiin - zdjęcie Robiin 17.04.2016

ML_NOTFOUND znaczy że w pliku tekstowym nie ma uzupełnionego tekstu/nie ma pliku tekstowego w cstrike>addons>amxmodx>data>lang

 

Itemy podstawowe w 4.3 możesz sobie zmienić w configu głównym zombieplague.cfg (tam gdzie masz modele survivorów/nemków itp.)

 

 

Nowe itemy w sklepie dodadzą się same, tylko że musisz mieć plugin. Na przykład złote m4/ak 

 

Menu VIP extra items, zostanie dodane ono po wgraniu vipa pod zombie, i włączeniu pewnej opcji (chyba) ale nie pamiętam na 100%

 

 

Każdy plugin edytujesz w *.sma, tylko że musisz to umieć, a z wypowiedzi wnioskuję, że tego nie potrafisz.

 

Odpowiedz