←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Robienie screenshotów graczom.

Locked

  • +
  • -
hakunamatata's Photo hakunamatata 11.10.2009

//EDIT

Potrzebuję prostego pluginu, który umożliwi robienie screenshotów graczom. Po wpisaniu amx_ss "nick" "liczba" robi mu screenshoty w odstępie 3 sekund, bez jakichkolwiek informacji na say czy też HUD. Zależy mi na tym, aby go nie banowało - ta czynność należy do admina. Natomiast dobrze gdyby informacja o takiej czynności zapisywała się w logach. Bez żadnych udziwnień, komenda robienia + informacja w logach.
______________________________________________________________________________

Witam, szukam pliginu, który umożliwi robienie screenshotów graczom. Znalazłem kilka, jednak to nie jest konkretnie to czego oczekuję. Chodzi o to, że admin wpisuje w konsoli np. amx_ss "nick" "liczba" i graczowi temu są robione screenshoty w jakimś odstępie czasu (według cvaru). Różnica między pluginem, który znalazłem, a tym który chcę jest taka, iż osoba której zostały zrobione screenshoty jest banowana automatycznie przez nazwę serwera, w moim przypadku [Hajtownia] TP @ColdGames.pl. Problem tkwi w tym, że zanim gracz otrzyma bana zdąży uciec i nici z całej "akcji". Mnie zależy na tym, aby wyświetlało nick admina, który zrobił screenshoty, a gracz został natychmiastowo banowany po zakończeniu ich wykonywania. No i najważniejsze żeby na środku ekranu była informacja komu i kiedy zostały zrobione.

Troszkę pogmatwałem, ale chyba wiadomo o co chodzi. Za pomoc "pomukl".
Quote

  • +
  • -
hakunamatata's Photo hakunamatata 11.10.2009

Przepraszam za zmianę zdania i zamieszanie.

Potrzebuję prostego pluginu, który umożliwi robienie screenshotów graczom. Po wpisaniu amx_ss "nick" "liczba" robi mu screenshoty w odstępie 3 sekund, bez jakichkolwiek informacji na say czy też HUD. Zależy mi na tym, aby go nie banowało - ta czynność należy do admina. Natomiast dobrze gdyby informacja o takiej czynności zapisywała się w logach. Bez żadnych udziwnień, komenda robienia + informacja w logach.


Zeedytowałem pierwszy post.
Quote

  • +
  • -
hakunamatata's Photo hakunamatata 11.10.2009

Nie chcę tego pluginu, ponieważ tam jest informacja na say o zrobienie screenshotów, a mnie chodzi, żeby gracz o tym nie wiedział i nie zdążył uciec. Tylko robienie screenów i informacja w logach.
Quote

  • +
  • -
naven's Photo naven 11.10.2009

Napisów HUD też ma nie być(data, nick, godzina)?
Quote

  • +
  • -
hakunamatata's Photo hakunamatata 11.10.2009

Napisów HUD też ma nie być(data, nick, godzina)?

Dokładnie tak.
Quote
Locked