←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Autorestart Knives + muzyka ( wejdź )

Zablokowany

  • +
  • -
Batonik - zdjęcie Batonik 10.10.2009

Witam szukam pluginu który daję rundę rozgrzewkową na 120 sekund ( z muzyką oczywiście ), po prawej stronie piszę ile sekund zostało do końca rundy, włącza alltalka czyli mój plugin od głosu to Voice Managment, zeby wszyscy mogli ze sobą rozmawiać a gdy kończy się runda rozgrzewkowa wraz z odliczaniem po rundzie, włącza tak jak było wcześniej.

Czyli chodzi mi o plugin wraz z skonfigurowaniem włączania i wyłączania pluginu.

Moje ustawienia:

sv_alltalk 1 // 0 - (domyslnie) voice mozna uzywac tylko jesli zywy i tylko do tp, 1 - kazdy moze gadac z kazdym (na poczatek i koniec meczu)
vm_alives 0 // żywi gracze słyszą: 0-żywych z team'u, 1-wszystkich żywych, 2-wszystkich graczy
vm_deads 2 // martwi gracze słyszą: 0-martwych z team'u, 1-wszystkich martwych, 2-wszystkich graczy

Dam pomógł.
Odpowiedz

  • +
  • -
skajr - zdjęcie skajr 11.10.2009

Plugin runda rozgrzewkowa.

http://amxx.pl/topic... ... zgrzewkowa

alltalk

wpisz w server.cfg

sv_alltalk "1" :lol:


;>
Odpowiedz

  • +
  • -
Batonik - zdjęcie Batonik 13.10.2009

tak ten plugin ale chodzi mi tez jak zrobić ustawienia aby wyłączało ten plugin i każdy mógł rozmawiać ze sobą ( gdy sie runda zaczyna ) a gdy się runda rozgrzewkowa kończy włączało czyli że żywi gracze słyszą zywych z teamu a umarli wszystkich,
albo druga opcja że wpisywała by się komenda na początku rundy vm_alives 2 a gdy się kończy runda rozgrzewkowa vm_alives 0
Odpowiedz

Rumcajsik - zdjęcie Rumcajsik 13.10.2009

Batonik, ustaw dla pluginu takie ustawienia, a dla servera normalne. :lol:
Odpowiedz
Zablokowany