←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Edycja Pluginu
/free

  • +
  • -
uvzen - zdjęcie uvzen 15.03.2016

Witam, posiadam ten plugin, ale nie ct może dalej podnieść broń, da się coś zrobić żeby było zablokowane podnoszenie broni, podczas wpisania /free ?

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
G0rd0n3k - zdjęcie G0rd0n3k 15.03.2016

Zalecam użyć pluginu FreeOnlyKnife jest dobry sam używam

 

Odpowiedz

  • +
  • -
ManiaQ - zdjęcie ManiaQ 15.03.2016

Witam, posiadam ten plugin, ale nie ct może dalej podnieść broń, da się coś zrobić żeby było zablokowane podnoszenie broni, podczas wpisania /free ?

Zmień nazwę tematu póki zobaczy to moderator.

Odpowiedz

  • +
  • -
caro - zdjęcie caro 16.03.2016

Powinno działać. Wyrzuca broń po podniesieniu na free.

Załączony plik  DeathrunFreeRound.sma   8,5 KB   80 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
uvzen - zdjęcie uvzen 25.03.2016

zaraz przetestuje i powiem

 

//PS

dalej to samo


Użytkownik uvzen edytował ten post 25.03.2016 15:51
Odpowiedz

  • +
  • -
uvzen - zdjęcie uvzen 25.03.2016

a mam taki problem jeszcze że nikogo nie mogę zabić nic nie zabiera jak ktoś kogoś trafia, co to może być ?

Odpowiedz

  • +
  • -
G0rd0n3k - zdjęcie G0rd0n3k 08.04.2016

a mam taki problem jeszcze że nikogo nie mogę zabić nic nie zabiera jak ktoś kogoś trafia, co to może być ?

Pewnie masz plugin na kolejkę a masz ją nie ustawioną , sam prowadzę serwer DR więc coś wiem polecam użyć tego pluginu tak jak pisałem wcześniej działa on poprawnie i jest dobry

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
uvzen - zdjęcie uvzen 08.04.2016

 

a mam taki problem jeszcze że nikogo nie mogę zabić nic nie zabiera jak ktoś kogoś trafia, co to może być ?

Pewnie masz plugin na kolejkę a masz ją nie ustawioną , sam prowadzę serwer DR więc coś wiem polecam użyć tego pluginu tak jak pisałem wcześniej działa on poprawnie i jest dobry

 

mam dobra działa, kolejka bugowała

Odpowiedz

  • +
  • -
G0rd0n3k - zdjęcie G0rd0n3k 09.04.2016

 

 

a mam taki problem jeszcze że nikogo nie mogę zabić nic nie zabiera jak ktoś kogoś trafia, co to może być ?

Pewnie masz plugin na kolejkę a masz ją nie ustawioną , sam prowadzę serwer DR więc coś wiem polecam użyć tego pluginu tak jak pisałem wcześniej działa on poprawnie i jest dobry

 

mam dobra działa, kolejka bugowała

 

Możesz dać plusika za pomoc :)

Odpowiedz