←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[Antyczit] Cleaner

  • +
  • -
Kmf!p - zdjęcie Kmf!p 13.03.2016

opis

Witajcie, przedstawiam wam plugin "Cleaner"

Zadaniem tego pluginu jest pozbywanie sie czitow z serwera oraz robienie im ss, nawet jesli admina niema na serwerze ;)

Jak on dziala ? jest to polaczony/ulepszony plugin Lucia Hallucination i AimBot Detection wszystko sprowadza sie do dodania niewidzialnego bota po zabiciu i wymuszeniu strzelania u gracza gdy gracz zabije tego bota automatycznie dostaje ss i bana. Jesli mamy podejrzenia co do gracza mozemy wlaczyc/wylaczyc obserwowanie go komenda:

amx_watch nickgracza

jest tez opcja automatycznego sprawdzania jesli zostana spelnione odpowiednie warunki czyli:

gracz musi miec przynajmniej 3 fragi, musi miec fragow 3 razy wiecej niz zginiec, liczba strzalow trafionych musi byc wieksza niz 3, celnosc strzalow musi byc wieksza niz 0.6 czyli wiecej niz polowe strzalow musi trafiac przeciwnika wtedy gracz zostanie oznaczony jako obserwowany.

 

jest tez opcja banowania za wh czyli gdy gracz zabije wiecej niz 3 osoby przez sciane dostaje ss, oczywiscie gdy gracz zabije normalnie to zabicia sie resetuja i nalicza od nowa ;)

 

plugin dziala dobrze z tym pluginem na ss http://amxx.pl/topic...edit-by-caxixi/

server_cmd("amx_screen %s 5", name)

oczywiscie mozna to zmienic dla innego pluginu w linijce ktora podalem powyzej a dokladnie to w tym "amx_screen" inny plugin ma inna ta komende amxbans ma bodajze "amx_ssban" wiec wystarczy podmienic.

 

Zapewne da sie jeszcze ulepszyc to ale i tak lezy u mnie na dysku i sie marnuje, a moze komus sie przyda.

Załączone pliki

Odpowiedz

mayday245 - zdjęcie mayday245 28.03.2016

Idealnie to on nie dziala ale zostawie ci tego plusa.

Odpowiedz

  • +
  • -
Epal - zdjęcie Epal 28.03.2016

Idealnie to on nie dziala ale zostawie ci tego plusa.

A testowałeś??

Odpowiedz

mayday245 - zdjęcie mayday245 28.03.2016

 

Idealnie to on nie dziala ale zostawie ci tego plusa.

A testowałeś??

 

Jakbym nie testowal to bym glupio nie pisal.

Odpowiedz

  • +
  • -
Kmf!p - zdjęcie Kmf!p 29.03.2016

a dokladnie to o co ci chodzi ?

bo mi dzialal...

Odpowiedz

  • +
  • -
VictoRy - zdjęcie VictoRy 07.06.2016

Wystarczy ten jeden wgrać czy ten też co piszesz ze z nim współgra :)

Odpowiedz

  • +
  • -
Kmf!p - zdjęcie Kmf!p 10.06.2016

najlepiej dwa wgrac lub zmienic ta komende od ss co podalem w pierwszym poscie na taka komende jaka uzywacie zeby dac komus ss. jesli nie wgrasz tego drugiego to niby tez bedzie dzialac, ale gosciowi nie zrobi ss i go nie zbanuje nawet jak wykryje u niego cos (bo jest wlaczona opcja auto sprawdzania jesli staty goscia beda spelniac warunki). plugin dzialal i zapewne dziala tylko ze trzeba umiec ustawic ja go uzywalem z pluginem ktory podalem w pierwszym poscie od ss z racji tego ze mialem tam tez ustawione ze po ss daje automatycznie bana. na pewno mozna bylo nie ktore rzeczy zrobic lepiej ale wtedy nie bylo mi potrzebne np. taki cvar do auto sprawdzania zeby wylanczac/wlanczac.

 

myslalem nad jakims innym rozwiazaniem anty cziterskim i mysle ze dobra opcja by bylo podczas sprawdzania gracza wylaczac mu widzenie postaci/wroga czyli ustawiac wrogowi nie widzialnosc, a konkretnie zablokowac informacje wysylane o polozeniu przeciwnika cos jak jest to zrobione w pluginie Darka https://amxx.pl/topi...ektywna-metoda/czyli jesli gracz zobaczy przeciwnika wylaczyc mu wysylanie danych o nim, a co za tym idzie nie bedzie go widzial czyli jesli zacznie strzelac znaczy ze ma wh. tylko w tym pluginie trzeba dopracowac widzenie postaci, bo widzenie przeciwnika zalicza wtedy gdy zobaczymy wieksza czesc postaci wroga, a powinno byc ze gdy zobaczymy kawalek modelu. Pewnie zamieszalem ostro jak to ja ;D

Odpowiedz