←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[KOSZ] Poszukuję paczuszki !

Zablokowany

  • +
  • -
His0ka - zdjęcie His0ka 30.01.2016

Nie wiem czy w dobrym dziale to napisałem, jeśli nie to przepraszam.

 

Witam bardzo serdecznie, poszukuję paczuszki base builder + Pokemod. Tak... Dobrze czytacie, taki oto mod był utworzony jakoś 2-3 lata temu, przez co bardzo ciężko znaleźć ową paczuszkę, możliwe że ktoś grał na owym modzie i wie o co mi chodzi. Jeśli nikt nie posiadałby, to może ktoś byłby skłonny utworzyć bardzo podobną paczkę. Tak więc liczę na pozytywną energię w pomaganiu :) 

 

Pozdrawiam :)

Odpowiedz

  • +
  • -
aka_z - zdjęcie aka_z 30.01.2016

Cześć być może konkretnie nie szukasz takiej odpowiedzi bo na amxx nie znalazłem takiej paczki. Ale czy nie możesz wgrać paczki BB na serwer do tego dodać PokeModa(w zaufaniu powiem ci że kiedyś sebul miał coś takiego i mówił że nie owe mody nie krzyczą na siebie :). Na ruskich stronach znalazłem coś takiego ale nie sprawdzałem tego :P 

Spróbuj wgrać paczkę BB + modPM i zobacz co będzie :)

Odpowiedz

  • +
  • -
His0ka - zdjęcie His0ka 31.01.2016

Jeśli możesz, wyślesz mi na pw te linki do ruskich stron ? Chętnie bym to przejrzał ;)

Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 31.01.2016

Nazywaj tematy zgodnie z ich treścią.<br />Napisz ponownie temat nazywając go tak, aby każdy wiedział o co chodzi.<br /><br />Jednoznacznie określ problematykę tematu, wyróżniając go spośród reszty.<br />Nie dodawaj zbędnych informacji, znaków, ani emotikon w nazwie tematu.<br /><br />Ten temat w ciągu 24 godzin zostanie przeniesiony do kosza.
Odpowiedz
Zablokowany